پوشیدنی ها فناوری هدفون

هدفون جدید Tour Pro 2 ، JBL

Tour Pro 2

کیف شارژ هدفون جدید JBL دارای صفحه نمایش لمسی است تا بتوانید گوشی را کنار بگذارید

JBL به تازگی هدفون های بی سیم Tour Pro 2 را معرفی کرده است. که دارای قابلیت حذف نویز تطبیقی و ANC قابل تنظیم در کنار کیس شارژ با صفحه کنترل لمسی LED 1.45 اینچی است.

صفحه نمایش روی کیس شارژ به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق چندین صفحه ورق بزنید تا بتوانید موسیقی خود را مدیریت کنید. و تنظیماتی را روی هدفون خود انجام دهید، همچنین تماس‌ها، پیام‌ها و اعلان‌های رسانه‌های اجتماعی را بدون نیاز به گرفتن گوشی خود دریافت کنید. این به عنوان یک ویژگی بهره‌وری تبلیغ می‌شود، و به نظر می‌رسد که اگر قبلاً صاحب ساعت هوشمند نیستید. یا اگر تمایل ندارید تلفن خود را در یک جیب به راحتی در دسترس قرار دهید، وزن زیادی دارد.

پورت ها و مشخصات

ایربادهای Tour Pro 2 خود با بلوتوث 5.3 LTE سازگار هستند و به درایورهای 10 میلی‌متری مجهز هستند. در مقایسه با 6.8 میلی‌متری که در Tour Pro Plus وجود داشت. JBL می گوید که آنها تا 40 ساعت دوام خواهند داشت و خود هدفون ها می توانند حدود 10 ساعت کار کنند. قبل از اینکه نیاز به شارژ در کیس داشته باشند.
Tour Pro 2
این بهبودی نسبت به 32 ساعت ادعا شده در مجموع و 6 ساعت به ازای هر بار استفاده ادعا شده در Tour Pro Plus زمانی است که ANC فعال است. اگرچه بررسی Rtings استفاده در دنیای واقعی را نزدیک به 4.2 ساعت استفاده و 16.8 ساعت عمر باتری کل نشان می دهد. جدای از آن، Tour Pro 2 دارای شش میکروفون داخلی مانند Tour Pro Plus است که طبق بررسی راهنمای Tom’s Guide عملکرد خوبی نداشتند. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که هدفون های Tour Pro 2 عمر باتری و عملکرد میکروفون بهتری را ارائه دهند تا از ناامیدی های مشابه قبلی خود جلوگیری کنند.
JBL همچنین هدفون بی‌سیم Tour One M2 را عرضه می‌کند. که این برند ادعا می‌کند «بهترین ترکیبی از نوع True Adaptive ANC JBL را با درایورهای JBL Pro-tuned ترکیب می‌کند». این جانشینی برای JBL Tour One اصلی است. که در زمان فعال بودن ANC (از 25 ساعت به 30 ساعت) و ارتقاء اتصال به بلوتوث 5.3، عمر باتری را بهبود می بخشد. به طور کلی عمر باتری 50 ساعت باقی می ماند، اگرچه Tour One M2 شارژ سریع را ارائه می دهد و تنها در 10 دقیقه به شما پنج ساعت آب می دهد.

Tour One M2 با قیمت 299 دلار از قیمت 200 دلاری Tour One اصلی به فروش می‌رسند، در حالی که هدفون‌های بی‌سیم Tour Pro 2 با قیمت 249 دلار عرضه می‌شوند که از 200 دلار در Tour Pro Plus بیشتر است. JBL Tour Pro 2 و Tour One M2 هر دو در رنگ مشکی یا شامپاین در دسترس خواهند بود و از ژانویه 2023 برای خرید در دسترس هستند.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *