فناوری کسب و کار مالی و سرمایه گذاری نرم افزار و اپلیکیشن

TikTok قوانین انتخاباتی خود را گسترش می‌دهد

TikTok

TikTok قصد دارد تمام جمع آوری کمک های مالی سیاسی را در پلت فرم خود ممنوع کند

از روز چهارشنبه، TikTok قوانین انتخاباتی خود را گسترش می‌دهد تا جمع‌آوری کمک مالی با استفاده از این پلتفرم را برای سیاستمداران و گروه‌های سیاسی دشوارتر کند. و قصد دارد به زودی همه فعالیت‌های جمع‌آوری کمک مالی را ممنوع کند. این تغییرات تنها شش هفته قبل از انتخابات میان دوره ای نوامبر رخ می دهد.

بلیک چندلی، رئیس راه‌حل‌های کسب‌وکار جهانی TikTok، در یک پست وبلاگی، گفت که این شرکت فوراً همه ویژگی‌های تبلیغاتی و درآمدزایی. مانند هدیه دادن و انعام را برای سیاستمداران و مهمانی‌های روی پلتفرم خاموش می‌کند. علاوه بر این، حساب‌های متعلق به دولت‌ها، سیاستمداران و احزاب سیاسی باید برای تأیید درخواست دهند.

بلیک چندلی، رئیس راه‌حل‌های تجاری جهانی : «با ممنوع کردن جمع‌آوری کمک‌های مالی و محدود کردن دسترسی به ویژگی‌های کسب درآمد و تأیید حساب‌ها. هدف ما ایجاد تعادل بین این هست که افراد را قادر به بحث در مورد موضوعات مرتبط با زندگی‌شان کنیم و در عین حال از پلتفرم خلاقانه و سرگرم‌کننده‌ای که جامعه ما می‌خواهد نیز محافظت کنیم.
طی چند هفته آینده، TikTok انتظار دارد یک ممنوعیت گسترده برای جمع آوری کمک های مالی کمپین به طور کلی اعمال کند. این ممنوعیت، سیاستمداران و احزاب را از استفاده از این پلتفرم برای هدایت بینندگان به وب سایت های کمپین خود برای اهدای کمک های مالی منع می کند.»

ما با دولت‌ها، سیاستمداران و احزاب سیاسی کار خواهیم کرد تا حساب آن‌ها را در هنگام ارسال درخواست راستی‌آزمایی تأیید کنیم. یا اگر حسابی را شناسایی کنیم که معتقدیم متعلق به یک دولت. سیاستمدار یا حزب سیاسی است، صحت آن را تأیید می‌کنیم. فاوازا گفت.

این حرکت بخشی از ابتکارات گسترده تر TikTok برای یکپارچگی انتخابات در سال جاری است. در ماه آگوست، این شرکت برنامه‌های خود را برای مقابله با تهدید اطلاعات نادرست مضر انتخاباتی. با تاکید بر سیاست موجود مبنی بر منع پرداخت به تأثیرگذاران برای ارسال محتوای سیاسی، تشریح کرد. این شرکت اعلام کرد که انتشار محتوای آموزشی برای سازندگان و شرکت های مدیریتی را آغاز خواهد کرد. تا آنها را بهتر از این ممنوعیت مطلع کند.

TikTok همچنین اعلام کرد که شروع به برچسب زدن ویدیوهایی می کند که حاوی اطلاعات نادرست یا تایید نشده مربوط به انتخابات است.

در حالی که TikTok تبلیغات سیاسی را از سال 2019 ممنوع کرده است. محتوای دارای اتهامات سیاسی همچنان به پلتفرم سرازیر می شود. ده‌ها تن از سیاستمداران جمهوری‌خواه و دموکرات که امسال برای تصدی این مقام شرکت کرده‌اند، مانند جان فترمن، حساب‌های TikTok را در چند ماه گذشته راه‌اندازی کرده‌اند. پایگاه کاربری TikTok نسبت به سایر سایت‌های اصلی رسانه‌های اجتماعی جوان‌تر است و آن را به یک پلتفرم کلیدی برای نامزدهایی تبدیل می‌کند که به دنبال حمایت رای‌دهندگان جوان هستند.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *