بازی های ویدیویی نقد و بررسی

بازسازی Last of Us در PS5

the last of us 1 remake

The Last of Us Part I remake در PS5 دارای گزینه های دسترسی گسترده خواهد بود

تنها یک هفته تا انتشار نسخه بازسازی شده The Last of Us Part I سونی برای PS5 باقی مانده است و در روز جمعه، این شرکت گزینه های دسترسی زیادی را که در این بازی در دسترس خواهد بود را شرح داد.

بر اساس پست وبلاگی از Gillen McAllister از Sony Interactive Entertainment، برای بازسازی، توسعه‌دهنده Naughty Dog از مجموعه ویژگی‌های دسترس‌پذیری موجود در The Last of Us Part II به‌عنوان «پایه» استفاده کرده و بر اساس آن‌ها ساخته شده است. کارگردان متیو گالانت در وبلاگ گفت: یکی از گزینه‌های مفید جدید، توضیحات صوتی برای صحنه‌های برش است که با «همه زبان‌های محلی ما» کار می‌کند.

The Last of Us Part I

گزینه دیگری که من به طور خاص مشتاق امتحان کردن آن هستم، احساس گفتگو به عنوان بازخورد لمسی در کنترلر DualSense است. گالانت گفت: «به این ترتیب یک بازیکن ناشنوا می‌تواند نحوه ارائه یک خط را احساس کند. می‌تواند تاکید را همراه با زیرنویس‌ها احساس کند تا درک کند که آن خط چگونه ارائه می‌شود. به گفته گالانت، این ویژگی به عنوان یک نمونه اولیه شروع شد، اما محبوبیت خود را نشان داد.
سونی فقط ویژگی‌های دسترسی قابل‌توجهی را با The Last of Us اضافه نکرده است. همچنین لیست های قابل توجهی از ابزارهای دسترسی را در بازی هایی مانند Spider-Man: Miles Morales، Ratchet & Clank: Rift Apart و Horizon Forbidden West ارائه می دهد. و قبلاً گزینه های دسترسی را که به God of War Ragnarok می آیند پیش نمایش داده است.

The Last of Us Part I در 2 سپتامبر عرضه می شود. این بازی برای رایانه‌های شخصی نیز در حال توسعه است، اگرچه سونی هنوز تاریخ انتشار آن را اعلام نکرده است.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *