فناوری

Starlink قیمت اشتراک ماهانه را کاهش می دهد

Starlink قیمت اشتراک ماهانه را برای بسیاری کاهش می دهد

استارلینک، سرویس اینترنت از فضا ایلان ماسک که توسط SpaceX ارائه می‌شود. به مشتریان با خبرهای خوبی اطلاع می‌دهد: اشتراک‌های ماهانه آنها در پاسخ به “شرایط بازار محلی” کاهش یافته است.

کاهش قیمت در زمانی که همه چیز به دلیل تورم گران می شود، استقبال می شود. در این اطلاعیه آمده است:

عوامل کاهش قیمت در شرایط بازار محلی شما و به معنای منعکس کننده برابری قدرت خرید در بین مشتریان ما است.

starlink satellite antenna

گزارش استارلینک از سایر کشور ها

دیگران تخفیف های مشابهی را در نقاط مختلف جهان گزارش می کنند. به عنوان مثال، در Reddit فردی در بریتانیا کاهش هزینه ماهانه خود را به 75 پوند (از 89 پوند)، مکزیک به 1100 دلار MXN (از 2299 دلار MXN) و آلمان 80 یورو (از 100 یورو کاهش) گزارش می‌کند. کاربران در شیلی و برزیل کاهش قیمت را حدود 50 درصد گزارش کرده اند. بررسی دقیق صفحات خدمات مربوطه استارلینک در هر کشور از ادعاهای فوق پشتیبانی می کند.

وضعیت در ایالات متحده، جایی که دلار در برابر ارزهای خارجی افزایش یافته است، چندان واضح نیست. فردی در نوادا گزارش می دهد که کاهش به 85 دلار (110 دلار) دریافت کرده است. اما صفحات اختصاصی استارلینک پس از یک بار خرید 599 دلاری کیت سخت افزاری، همچنان قیمت اشتراک ماهانه 110 دلار را نشان می دهد. چند نفر دیگر که ادعا می کنند اهل ایالات متحده هستند، خاطرنشان می کنند که هیچ کاهش قیمتی دریافت نکرده اند.

تاکنون هیچ اشاره ای به کاهش سرعت یا اضافه شدن محدودیت های اطلاعاتی شدید به دنبال اشتراک های تخفیف دار نشده است.

SpaceX و T-Mobile بعداً میزبان رویداد مشترکی خواهند بود که در آن ایلان ماسک برای اعلام برنامه‌های خود برای “افزایش اتصال” حضور خواهد داشت. مشخص نیست که آیا رویداد ارتباطی با قیمت گذاری جدید دارد یا خیر.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *