پوشیدنی ها صوتی و تصویری فناوری نرم افزار و اپلیکیشن هدفون

نحوه ریست کردن Samsung Galaxy Buds 2 Pro

گلکسی بادز 2 پرو

نحوه ریست کردن Samsung Galaxy Buds 2 Pro

گلکسی بادز 2 پرو یکی از بهترین هدفون‌های بی‌سیم واقعی است که قابلیت حذف نویز فعال عالی، تناسب راحت و صدای با وضوح بالا را ارائه می‌دهد. در حالی که آنها با گوشی های سامسونگ به بهترین شکل کار می کنند و صدا می کنند، می توانند با سایر دستگاه ها نیز جفت شوند. اگر با Galaxy Buds 2 Pro خود مشکل دارید، مانند عدم جفت کردن آنها با دستگاه جدید یا عدم پاسخگویی، انجام بازنشانی می تواند کمک کننده باشد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

ابتدا هر یک از هدفون ها را ریست کنید

قبل از اینکه Galaxy Buds 2 Pro را به حالت کارخانه بازنشانی کنید، سعی کنید به صورت دستی آنها را راه اندازی مجدد کنید. راه‌اندازی مجدد معمولاً تمام چیزی است که برای برگرداندن اوضاع به نظم لازم است. برای انجام این کار، هدفون ها را داخل جعبه شارژ قرار دهید و درب آن را ببندید. حالا حداقل هفت ثانیه صبر کنید. سپس هدفون ها را از جعبه جدا کنید. آنها به طور خودکار به تلفن شما وصل می شوند. انجام این کار باید هر گونه مشکل یا اشکال جزئی را حل کند.

نحوه ریست کردن Galaxy Buds 2 Pro

اگر راه اندازی مجدد هدفون ها مشکل شما را حل نکرد، باید یک هارد ریست انجام دهید.

  1. برنامه Galaxy Wearable را در دستگاه خود باز کنید.
  2. روی تنظیمات Earbud ضربه بزنید.
  3. تنظیم مجدد کارخانه Galaxy Buds
    روی Reset ضربه بزنید.
  4. برای تایید دوباره روی Reset ضربه بزنید.

با این کار گلکسی بادز 2 پرو شما به تنظیمات اولیه کارخانه بازنشانی می شود، که اگر با مشکلات مهم تری مواجه هستید، می تواند مفید باشد. اگر مشکل برطرف نشد، احتمالاً مشکل سخت افزاری است و باید با مرکز خدمات سامسونگ تماس بگیرید. شایان ذکر است که بازنشانی هدفون‌ها، همه دستگاه‌های جفت شده و همچنین تنظیمات صوتی و سفارشی‌سازی‌هایی را که ممکن است انجام داده باشید، پاک می‌کند، بنابراین باید پس از تنظیم مجدد، آن‌ها را دوباره تنظیم کنید.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *