پوشیدنی ها صوتی و تصویری فناوری گجت

PlayStation VR2 در اوایل سال 2023 عرضه می شود

PlayStation VR2

آیا مشتاق هستید نسل بعدی فناوری واقعیت مجازی سونی را امتحان کنید؟ خوب، زمان زیادی برای انتظار نخواهید داشت، زیرا سونی ظاهراً عرضه اولیه هدست PlayStation VR2 خود را در اوایل سال 2023 تأیید کرده است.

مشخصات PlayStation VR2

برای کسانی که با PlayStation VR2 همراه نبوده‌اند. این هدست دارای پنل‌های OLED جدید با وضوح 2000×2040 پیکسل در هر چشم، نرخ تازه‌سازی 90 و 120 هرتز، میدان دید 110 درجه، ردیابی چشم و موارد دیگر خواهد بود.

با PS VR2، می‌توانید در حین استفاده از هدست، محیط اطراف خود را با ویژگی جدید دید ما ببینید. زمانی که بخواهید بدون درآوردن هدست به راحتی بررسی کنید که کنترلرهای PS VR2 Sense در اتاق شما قرار دارند، مفید است. به لطف دوربین‌های جلویی تعبیه‌شده PS VR2، کاربران می‌توانند دکمه عملکرد روی هدست را فشار دهند یا از کارت در مرکز کنترل برای جابه‌جایی بین مشاهده محیط اطراف یا مشاهده محتوا در PS VR2 استفاده کنند. کارت موجود در مرکز کنترل همچنین به سایر تنظیمات PS VR2 مانند تنظیم منطقه بازی شما دسترسی سریع می دهد. نمای شفاف فقط برای مشاهده است، بنابراین هیچ گزینه ضبط وجود ندارد.

PlayStation VR2

یک ویژگی پخش جدید برای PS VR2 به شما این امکان را می دهد که با اتصال دوربین PS5 HD به کنسول، از خود در حین بازی فیلم بگیرید. این یک راه عالی برای نشان دادن حرکات و واکنش های خود در طول یک boss fight و به اشتراک گذاشتن واکنش های خود با سایر گیمرهای خود است!

منطقه بازی سفارشی شده

با استفاده از کنترل‌کننده‌های PS VR2 Sense و دوربین‌های تعبیه‌شده می‌توان فضای بازی PS VR2 را سفارشی کرد. دوربین‌ها به شما اجازه می‌دهند اتاق را اسکن کنید، در حالی که کنترل‌کننده‌های PS VR2 Sense به شما امکان می‌دهند منطقه بازی را گسترش دهید. و بیشتر سفارشی کنید تا متناسب با سبک بازی و محیط اتاق شما باشد. در حین بازی، اگر به مرزی که تعیین کرده اید نزدیک شوید، اخطاری دریافت خواهید کرد که از نزدیک به مرز منطقه بازی نزدیک می شوید. در هر زمانی که PS VR2 متصل است، می‌توانید تنظیمات خود را تغییر دهید. هنگامی که منطقه بازی خود را تنظیم کردید، تنظیمات ذخیره می شود مگر اینکه به منطقه بازی دیگری بروید.

حالت VR و حالت سینمایی

در حالت VR، بازیکنان می‌توانند از محتوای بازی واقعیت مجازی با نمای 360 در یک محیط مجازی لذت ببرند. محتوا در فرمت ویدئویی 4000 x 2040 HDR (2000 x 2040 در هر چشم) با نرخ فریم 90 هرتز/120 هرتز نمایش داده می شود. در حالت سینمایی، بازیکنان می‌توانند سیستم و رابط کاربری PS5 و همه بازی‌ها و محتوای رسانه‌ای غیرواقعی را روی صفحه سینمای مجازی مشاهده کنند. محتوا در حالت سینمایی در فرمت ویدیویی 1920×1080 HDR با 24/60 هرتز و همچنین نرخ فریم 120 هرتز نمایش داده می شود.

در حالی که اکنون می دانیم PlayStation VR2 در اوایل سال 2023 عرضه می شود، هنوز تاریخ دقیق عرضه یا جزئیات پیش خرید را نمی دانیم. به محض ظهور آنها به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع :WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *