سیستم عامل فناوری

OnePlus 9RT نسخه بتای Open OxygenOS 13 را دریافت می کند

OnePlus 9RT

OnePlus 9RT نسخه بتای Open OxygenOS 13 مبتنی بر اندروید 13 را دریافت می کند

OnePlus آپدیت Open Beta مبتنی بر Android 13 OxygenOS 13 را برای OnePlus 9RT منتشر کرده است. که در اکتبر گذشته با ColorOS 12 مبتنی بر Android 11 عرضه شد. در حال حاضر در هند در حال ظهور است. و علاوه بر برخی بهینه سازی ها، طراحی Aquamorphic را به 9RT می آورد. ، بهبودها و ویژگی های جدید.

اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، مطمئن شوید که 9RT شما آخرین نسخه OxygenOS 12 (C.07) را قبل از نصب به‌روزرسانی اجرا می‌کند. همچنین باید حداقل 30 درصد باتری و 5.5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان داشته باشد.

با این حال، شایان ذکر است که ساخت‌های بتا معمولاً به اندازه نسخه‌های رسمی پایدار نیستند و اغلب حاوی اشکالاتی هستند که تجربه کاربر را مختل می‌کنند، بنابراین بهتر است از آنها در دستگاه‌های اصلی اجتناب شود. در مورد OxygenOS 13 Open Beta برای 9RT، حالت Eye Comfort نمی تواند در سناریوهای خاص فعال شود و پس از تعویض تصویر زمینه پویا سیستم، زمان در صفحه قفل به درستی نمایش داده نمی شود.

برای جزئیات بیشتر می‌توانید تغییرات OxygenOS 13 Open Beta برای OnePlus 9RT را در زیر بررسی کنید و به لینک منبع در انتهای این مقاله بروید تا درباره مراحل نصب آن بیشتر بدانید.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *