سیستم عامل فناوری موبایل

OnePlus 9 و 9 Android 13 Beta ، Pro دریافت می کنند

اندروید 13

OnePlus 9 و 9 Pro بر اساس Android 13 OxygenOS 13 Open Beta دریافت می کنند

امروز OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro از سال گذشته، هر دو برای اولین بار به صورت عمومی طعم اندروید 13 را می‌چشند. پس از چند هفته آزمایش بتا بسته، این شرکت اکنون اولین نسخه Open Beta از OxygenOS 13 را برای این دو دستگاه منتشر می کند.

همانطور که می دانید، OxygenOS 13 مبتنی بر اندروید 13 است. اولین بار در اوایل آگوست در کنار رونمایی از OnePlus 10T ارائه شد. اولین نسخه Open Beta برای OnePlus 9 و 9 Pro در ابتدا فقط در آمریکای شمالی و هند در دسترس خواهد بود. و “در آینده نزدیک” به اتحادیه اروپا خواهد رسید.

مثل همیشه در مورد چنین نسخه هایی، به خاطر داشته باشید که نرم افزار بتا به این معنی است که ممکن است همه چیز خراب شود. کار نکند، خراب شود و بیش از حد آزار دهنده باشد. بنابراین، توصیه نمی شود که این را در دستگاه اصلی خود آزمایش کنید.

مشکلات شناخته شده شامل عدم کارکرد نسخه های حامل با نسخه های Open Beta. مشکل مربوط به چراغ قوه و عدم نمایش اعلان تماس های دریافتی هنگام تماس آیفون (!) است. اما اینها فقط نوک کوه یخ هستند، مسائلی که OnePlus قبلاً پیدا کرده است. احتمالاً موارد دیگری در اعماق کمین هستند.

اگر می‌خواهید دست به کار شوید، مطمئن شوید که دستگاه شما آخرین نسخه OxygenOS 12 (ساخت C.63) را اجرا می‌کند. سپس راهنمای موجود در منبع لینک شده در زیر را دنبال کنید. اما توجه داشته باشید که تغییر به نسخه Open Beta تمام محتویات تلفن را پاک می کند. بنابراین ضروری است که قبل از ادامه از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *