فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

Galaxy Watch4 به‌روزرسانی One UI Watch 4.5

One UI Watch 4.5

Samsung Galaxy Watch4 به‌روزرسانی One UI Watch 4.5 را دریافت می‌کند

سامسونگ برنامه One UI Watch 4.5 بتای سری Galaxy Watch4 را چند ماه پیش آغاز کرد. و به نظر می رسد که از زمانی که این شرکت در انجمن های خود برای اعلام بسته شدن برنامه بتای خود شرکت کرده بود، آزمایش به خوبی انجام شده است. به این معنی که هیچ بیلد بتا جدیدی برای خط تولید Watch4 منتشر نخواهد کرد. در حالی که سامسونگ در مورد انتشار این به‌روزرسانی چیزی نگفته است. برخی از کاربران قبلاً دریافت این به‌روزرسانی را در Galaxy Watch4 خود آغاز کرده‌اند.
One UI Watch 4.5
این به روز رسانی با نسخه سیستم عامل R870XXU1GVH2/R870OXM1GVH2 ارائه می شود و نیاز به دانلود حدود 95 مگابایت دارد. اگر هنوز به‌روزرسانی را در Galaxy Watch4 خود دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با رفتن به Galaxy Wearable < Galaxy Watch4 > تنظیمات Watch4 > منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار Watch، آن را به صورت دستی بررسی کنید.

مشخصات به‌روزرسانی One UI Watch 4.5

این به روز رسانی دارای صفحه کلید QWERTY جدید با پشتیبانی از ورودی سوایپ است که یک گام بزرگتر از صفحه کلید T-9 است که سامسونگ در ابتدا همراه با ساعت ها عرضه می کرد. این بدان معناست که دیگر نیازی به نصب برنامه Gboard روی ساعت هوشمند خود ندارید تا تجربه تایپ بهتری داشته باشید. صفحه‌کلید جدید QWERTY همچنین از ورودی دست‌نویس پشتیبانی می‌کند، که در مواقعی که نمی‌خواهید برای ارسال پاسخ سریع روی صفحه‌نمایش ساعت بکشید، مفید خواهد بود.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *