فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

One UI 5.0 beta به Galaxy S21 رسید

One UI 5.0

One UI 5.0 beta مبتنی بر Android 13 به خانواده Galaxy S21 رسید

در اوایل این ماه، سامسونگ نسخه بتای عمومی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را برای سری گلکسی S22 باز کرد. و امروز این نسخه اکنون به سراغ دستگاه های گلکسی S21 نیز می رود. به نظر می رسد تا کنون برنامه بتا برای اینها در کره و بریتانیا آغاز شده است.

برای ثبت نام باید از برنامه Samsung Members استفاده کنید، بنر برجسته برنامه One UI 5.0 beta را در داخل آن قرار دهید. روی آن ضربه بزنید و جزئیات و دستگاه خود را ثبت کنید. پس از انجام این کار، معمولاً فقط چند دقیقه صبر می کنید تا اعلان به روز رسانی دریافت کنید.
s21
بتای مورد بحث به عنوان ساخت G99xBXXU5ZVHE برچسب گذاری شده است، که در آن “x” بر اساس کدام یک از سه S21 شما متفاوت است. اگر در بریتانیا هستید و می‌خواهید در این زمینه تلاش کنید. توجه داشته باشید که نسخه بتا در حال حاضر فقط برای واحدهای بدون سیم‌کارت و آنلاک در دسترس است. مشخص نیست چه زمانی به مدل های اپراتور می رسد.
شایعه شده است که نسخه نهایی و “پایدار” One UI 5.0 در اواسط اکتبر برای خانواده S22 منتشر می شود. احتمالاً به طور همزمان روی مدل‌های S21 قرار نمیگیرد، اما نباید بیش از چند هفته عقب بیفتد.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *