سیستم عامل فناوری

iOS 16.1 به طور رسمی در 24 اکتبر وارد بازار می شود

iOS 16.1

iOS 16.1 به طور رسمی در 24 اکتبر وارد بازار می شود، +Fitness را می توان بدون اپل واچ استفاده کرد.

چند روز پیش اپل با معرفی آی‌پدهای جدید خود اعلام کرد که بالاخره در روز دوشنبه. ۲۴ اکتبر، iPadOS 16 را عرضه خواهد کرد. زمان، و امروز اپل این را تایید کرده است.

iOS 16.1 در تاریخ 24 اکتبر عرضه می شود، و اکنون فرض می کنیم شایعاتی که می گویند نسخه iPadOS نیز دارای برچسب 16.1 خواهد بود نیز ممکن است درست باشد. منطقی است که این شرکت شماره نسخه سیستم عامل های تلفن همراه خود را مجدداً همگام کند.

با iOS 16.1، حتی اگر اپل واچ ندارید، می‌توانید از آیفون خود مشترک +Apple Fitness شوید. Fitness+ به طور کامل با برنامه تناسب اندام. واقع در برگه میانی، در 21 کشور موجود است: استرالیا، اتریش، برزیل، کانادا، کلمبیا، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایرلند، ایتالیا، مالزی، مکزیک، نیوزیلند، پرتغال، روسیه، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئیس، امارات متحده عربی، بریتانیا و ایالات متحده.

اگر iPhone، iPad یا Apple TV جدیدی بخرید، می‌توانید سه ماه Fitness+ رایگان دریافت کنید. با این حال، برای ثبت نام به یک آیفون نیاز دارید، پس از آن می‌توانید Fitness+ را در iPad و Apple TV نیز تجربه کنید. Fitness+ 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال است و می توان آن را با حداکثر پنج عضو خانواده به اشتراک گذاشت.

علاوه بر این، iOS 16.1 دارای پشتیبانی از iCloud Shared Photo Library است. که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را با پنج نفر دیگر که می‌توانند آن‌ها را اضافه، ویرایش و از iCloud حذف کنند، به اشتراک بگذارید.

همچنین Live Activities برای برنامه‌های شخص ثالث وجود دارد که به شما امکان می‌دهد از طریق صفحه قفل یا جزیره دینامیک از چیزهای بی‌درنگ مطلع شوید، شارژ انرژی پاک که زمان شارژ را برای زمانی که شبکه از منابع انرژی پاک‌تر استفاده می‌کند بهینه می‌کند، پشتیبانی از استاندارد اتصال مهم است که به دستگاه‌های خانه هوشمند اجازه می‌دهد تا در همه پلتفرم‌ها، قابلیت دسترسی برای جزیره پویا و اشتراک‌گذاری کلید در برنامه کیف پول به‌طور یکپارچه با هم کار کنند. در نهایت، کاربران اپل کارت این گزینه را دارند که یک حساب پس انداز با بازدهی بالا باز کنند و به طور خودکار بازپرداخت نقدی خود را به آن باز کنند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *