سیستم عامل فناوری

اپل iOS 16.0.2 را برای باگ ها منتشر کرد.

iOS 16.0.2

اپل iOS 16.0.2 را برای رفع لرزش دوربین در آیفون های جدید و باگ کپی/پیست منتشر کرد.

کمتر از یک هفته از عرضه آیفون 14 توسط اپل می گذرد و کاربران از لرزش شدید دوربین هنگام باز کردن دوربین در برخی از برنامه های شخص ثالث خبر می دادند. این مشکل اکنون حل می شود زیرا به روز رسانی iOS 16.0.2 اکنون زودتر از موعد برای آیفون ها عرضه می شود.

به نظر می رسد لرزش دوربین به دلیل سیستم OIS تغییر سنسور نسل دوم در دوربین اصلی آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس بوده است. برخی از کاربران گزارش دادند که هنگام باز کردن یک برنامه غیر اپل که از دوربین استفاده می کرد. صداهای لرزش و خراش بلند از دوربین می آید و دوربین را برای این برنامه ها غیرقابل استفاده می کند. این روی واحد شخصی آیفون 14 پرو من تأثیری نداشت.

اصلاحات دیگری نیز با به روز رسانی صادر شد. شکایاتی در مورد درخواست کپی/پیست جدید که همراه با iOS 16 ارائه شد وجود داشت. این درخواست از کاربران اجازه می‌گرفت تا محتوا را بین برنامه‌ها کپی و جای‌گذاری کنند و ظاهراً فرکانس آن برای برخی از کاربران آزاردهنده بود.

این به‌روزرسانی همچنین مشکلی را برطرف می‌کند که ظاهراً ورودی لمسی را برای برخی از کاربران به دلیل عدم پاسخگویی ورودی لمسی پس از تعویض نمایشگر که آیفون X، XR و آیفون 11 را تحت تأثیر قرار می‌داد، قطع می‌کرد.

این به روز رسانی در حال حاضر برای همه آیفون های پشتیبانی شده منتشر می شود. برای به‌روزرسانی، به تنظیمات > عمومی > به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *