فناوری

هوآوی Freebuds 5i با عمر باتری بهبود یافته اکنون در دسترس است

هوآوی FreeBuds 5i

هوآوی Freebuds 5i با عمر باتری بهبود یافته اکنون در دسترس است

هوآوی FreeBuds 5i را در ماه ژوئن در چین عرضه کرد و اکنون بالاخره هدفون های TWS را به بازارهای بیشتری عرضه می کند. آنها اکنون با قیمت کمتر از 90 پوند / 100 یورو در سطح بین المللی در دسترس هستند.

Huawei FreeBuds 5i با عمر باتری طولانی تر، صدا و ANC بهبود یافته. و بدنه سبک تر و در عین حال طراحی جذابی را نسبت به FreeBuds 4i ارتقاء داده است.

کیس FreeBuds 5i اکنون بافتی نرم تر و شبیه سنگریزه دارد. و 34 گرم وزن دارد و وزن هر جوانه فقط 4.6 گرم است. با وجود 18 درصد سبک تر بودن بدنه، در مقایسه با 4i، ظرفیت باتری به طور چشمگیری افزایش یافته و به 410 میلی آمپر ساعت رسیده است.

گفته می شود کاهش نویز 42 دسی بل نویز را کاهش می دهد. چند دسی بل بهتر از FreeBuds Pro و تقریبا دو برابر بهتر از 4i. بار دیگر، هواوی یک سیستم مجهز به هوش مصنوعی را ارائه کرد که می‌آموزد صدا از کجا می‌آید و آن را برای تماس در یک محیط پر سر و صدا جدا می‌کند.

هواوی قبلاً یک جفت FreeBuds 5i به رنگ آبی برای ما ارسال کرده است و آزمایشات ما در حال انجام است. جوانه ها با پخش 10 ساعته با یک بار شارژ ارائه می شوند. به این معنی که برای تایید اعداد در سناریوهای مختلف با هر سه حالت حذف نویز به زمان نیاز داریم.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *