فناوری موبایل

طراحی و چیپست Honor 80 GT فاش شد

Honor 80 GT

طراحی و چیپست Honor 80 GT فاش شد

عرضه آنر 80 GT در 26 دسامبر تایید شد و همچنین انتظار داریم که یک تبلت را نیز ببینیم. امروز، این شرکت اعلام کرد که نام آن Honor V8 Pro خواهد بود، درست همانطور که شایعات نشان می‌دهند. و هر دو دستگاه در اندازه کامل در صفحه شرکت Weibo نشان داده شدند.
این گوشی هوشمند همچنین بخشی از یک اعلامیه بازی در چین بود و نشان داد که از چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 قدرت می گیرد. و دارای یک تراشه نمایشگر اختصاصی برای فعال کردن نرخ تازه سازی فوق العاده سریع اما کارآمد خواهد بود.
Honor 80 GT تنها دومین مدل این شرکت خواهد بود که از چیپست کوالکام پس از تاشو Magic Vs که اوایل امسال معرفی شد، استفاده می‌کند.
از روی تصاویر می‌توانیم ببینیم که گوشی دارای یک OLED تخت در جلو با یک سوراخ کوچک برای یک دوربین سلفی است. بر اساس شایعات، آنر در حال آماده شدن برای عرضه 80 GT با قیمتی بسیار رقابتی است که ممکن است این گوشی را در بین گیمرهای موبایل بسیار مطلوب کند.
در مورد تبلت، ما چیز زیادی نمی دانیم. ما می‌توانیم سه پین pogo را در پشت ببینیم، به این معنی که تبلت احتمالاً از صفحه‌کلید پوششی و قلم تأیید شده قبلی پشتیبانی می‌کند.

شش روز تا عرضه رسمی باقی مانده است و انتظار داریم از تیزرهای مشابه بیشتر ببینیم. تا کنون، ما فقط یک بازه زمانی مبهم برای ورود Magic Vs در سطح جهان داریم و فقط می توانیم امیدوار باشیم که Honor 80 GT در خارج از چین نیز تولید شود.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *