فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

برنامه پیام‌های Google به‌روزرسانی می‌شوند

پیام های گوگل

برنامه پیام‌های Google به زودی یادداشت‌های صوتی را رونویسی می‌کند، واکنش‌ها با همه شکلک‌ها به‌روزرسانی می‌شوند

در آخرین گزارش “APK Insight” از 9to5Google، به‌روزرسانی اخیر برنامه پیام‌های Google، این برنامه را برای چند عملکرد پیام‌رسانی جدید از ویژگی‌های موجود آماده کرده است.

چه در حال ارسال پیامک استاندارد/MMS یا پیام RCS باشید، می‌توانید پیام‌های صوتی ارسال و دریافت کنید. در یک به‌روزرسانی آینده، می‌توانید رونویسی‌های پیام‌های صوتی خود را ببینید تا به شما در برقراری ارتباط راحت‌تر کمک کند، شاید در شرایطی که نمی‌توانید به پیامی با صدای بلند گوش دهید. این ویژگی به صورت دستی فعال شد و سپس در گزارش مورد آزمایش قرار گرفت.

اسکرین شات ها نشان می دهد که رونویسی یادداشت صوتی روی دستگاه انجام می شود. در آزمایش، تاخیر واضحی در هنگام رونویسی یادداشت صوتی بیش از 10 ثانیه وجود داشت.

وقتی صدای پیام صوتی واضح نیست یا گوش دادن گزینه ای نیست. رونوشت می تواند کمک کند. پیام‌های صوتی فقط در دستگاه شما رونویسی می‌شوند و محتوای رونوشت به Google ارسال نمی‌شود.
واکنش‌های پیام‌های Google به شما امکان می‌دهد در پاسخ به هر پیامی که از طریق RCS دریافت می‌کنید، یک شکلک بنوشید. به‌روزرسانی جدید به شما امکان می‌دهد با استفاده از هر شکلک و نه تنها یکی از هفت ایموجی موجود در حال حاضر، به پیام واکنش نشان دهید.

در این ویژگی به روز شده، ایموجی انگشت شست با نمادی جایگزین می شود که تمام ایموجی های دیگر را نشان می دهد. این ویژگی به صورت دستی فعال و آزمایش شد و کاربران می‌توانستند شکلک‌های جدیدی را بدون توجه به فعال بودن یا نبودن این ویژگی به عنوان واکنش دریافت کنند.

در نهایت، هنگام انتخاب محتوا برای ارسال به دوستان از طریق پیام ها، یک نمای گالری جدید وجود دارد. به جای اسکرول افقی هنگام انتخاب عکس، منوی پیوست گالری ظاهر می شود و به شما امکان می دهد به صورت عمودی پیمایش کنید.

این ویژگی‌ها ممکن است در نسخه‌های بعدی برنامه Messages ارائه شوند، اما تأیید نشده‌اند، بنابراین ممکن است در ساخت‌های جدید به پایان برسند یا نشوند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *