فناوری موبایل

ویدیو جعبه گشایی Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro قبل از عرضه در ویدیو جعبه گشایی ظاهر می شود

چیزی که به نظر می‌رسد Google Pixel 7 Pro در آینده باشد، در یک ویدیوی جعبه‌گشایی کوتاه که توسط Gadgetfull BD. یک فروشگاه فناوری مستقر در بنگلادش، در فیس‌بوک منتشر شد، ظاهر شد. این ویدیو نشان می‌دهد که شخصی دستگاه را از جعبه‌ای با مارک Google بیرون آورده و نمای بیرونی مشکی و براق آن را نشان می‌دهد.

Google Pixel 7 Pro
گوگل اولین بار در ماه مهGoogle Pixel 7 و Google Pixel 7 Pro را در I/O معرفی کرد و احتمالاً ماه آینده این دستگاه را در کنار Pixel Watch عرضه خواهد کرد. گوشی موجود در ویدیوی ارسال شده در فیس بوک با رندرهای رسمی گوگل مطابقت دارد، همراه با نوار دوربین آلومینیومی با دو بریدگی برای سنسورها. حتی زمانی که راه‌اندازی می‌شود، شبیه به دنباله انیمیشن رسمی Google Pixel و به دنبال آن صفحه تنظیم دستگاه است.
چیز زیادی از این ویدیو در مورد دستگاه جدید به ما نمی گوید و Gadgetfull BD جزئیات بیشتری را در توضیحات خود ارائه نمی دهد. ما قبلاً چند نمونه اولیه Google Pixel 7 را مشاهده کرده‌ایم که یکی از کاربران یکی را در eBay فروخته است. و دیگری در Reddit ادعا می‌کند که دستگاه را از Facebook Marketplace خریداری کرده‌اند.

هر افشاگری اساساً طرح‌هایی را که گوگل در اوایل امسال ارائه کرده بود تأیید می‌کند، اما این ویدیوی خاص می‌تواند نشان‌دهنده نزدیک‌تر شدن گوگل به راه‌اندازی آن باشد. دو افشای قبلی علامت گوگل را در پشت دستگاه نشان نمی‌دادند و همچنین حاوی هیچ بسته‌بندی محصول نبودند.

گوگل بهترین سابقه را در مورد مخفی نگه داشتن تلفن های پیکسل خود تا زمان عرضه ندارد، و پیکسل واچ نیز به همان اندازه لو رفته است. با نزدیک شدن به رویداد راه اندازی پاییزی گوگل، زمان زیادی طول نمی کشد تا ببینیم گوگل واقعاً چه چیزی را در اختیار دارد.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *