فناوری موبایل

نحوه تنظیمات کارخانه Google Pixel 6a

google-pixel-6a

نحوه برگرداندن به تنظیمات کارخانه Google Pixel 6a

زمانی فرا می رسد که باید Google Pixel 6a خود را مجدد تنظیم کنید. ممکن است تازه شروع کنید، یا ممکن است بخواهید آن را به دوستی بفروشید که نمی‌خواهد پیکسل 6a جدیدی را از طریق معامله بخرد. به هر دلیلی، تنظیمات کارخانه ای تمام داده های گوشی را پاک می کند. این نه تنها شامل اطلاعات شخصی مانند تصاویر و یادداشت ها می شود، بلکه تنظیمات سیستم را نیز شامل می شود. از آنجایی که این کار همه چیز را حذف می‌کند، می‌خواهید از اطلاعات خود در یک منبع خارجی، چه در رایانه یا فضای ذخیره‌سازی ابری، نسخه پشتیبان تهیه کنید. بیایید پیش برویم و مراحل بازنشانی به تنظیمات کارخانه Google Pixel 6a خود را طی کنیم.

 google-pixel-6a

  1. اولین کار ورود به منوی تنظیمات شماست. شما از لبه بالایی صفحه تند بکشید و مطمئن شوید که دو بار به سمت پایین بکشید، زیرا این کار نماد تنظیمات را که شبیه یک چرخ دنده در سمت راست است نمایان می کند.
  2. هنگامی که در منوی تنظیمات قرار گرفتید، باید به پایین بروید و به منوی System می روید.
  3. هنگامی که در منوی سیستم قرار گرفتید، منوی Reset Options را انتخاب کنید، سپس به پایین بروید تا همه داده‌ها را پاک کنید (تنظیمات کارخانه).
  4. به عنوان آخرین اقدام احتیاطی، باید دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که از اطلاعات شما در یک منبع خارجی نسخه پشتیبان تهیه شده است. این شامل عکس‌ها، موسیقی، ویدیوها و سایر اشکال اطلاعات شخصی است. اگر شماره پین دارید، قبل از ضربه زدن روی پاک کردن همه داده‌ها، باید آن را وارد کنید. پس از زدن آخرین دکمه، گوشی باید ریست شود و در اولین صفحه منوی تنظیمات خواهید بود.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *