فناوری موبایل

واکنش به Google Messages با ایموجی

Google Message

به زودی می‌توانید با ایموجی به Google Messages واکنش نشان دهید

Google به بهبود تجربه با برنامه پیام‌رسانی پیش‌فرض اندروید، Google Messages، ادامه می‌دهد. پس از یک کمپین ناموفق GetTheMessage# که عدم پشتیبانی اپل از RCS و به‌روزرسانی نماد برنامه جدید را برجسته می‌کرد، Google Messages اکنون در حال آزمایش توانایی واکنش به پیام با هر ایموجی است. پیش از این، واکنش ها تنها به هفت ایموجی محدود می شد. این خبر از سوی 9to5Google منتشر شد. که قبلاً این ویژگی را با فعال کردن آن در نسخه قبلی تأیید کرده بود.

اکنون وقتی روی یک پیام دریافتی در برنامه پیام‌های Google ضربه می‌زنید و نگه می‌دارید، می‌توانید با هر ایموجی دلخواه واکنش نشان دهید. یک نماد جدید در انتخابگر ایموجی گزینه ای را برای افزودن یک شکلک جدید که در لیست نیست نشان می دهد.

می توانید روی ایموجی در گوشه پیام واکنش نشان داده شده ضربه بزنید و نمای نزدیک تری از این ایموجی در کنار نام گیرنده ای که با آن واکنش نشان داده است ببینید. در صورت مشاهده واکنش‌ها از یک پیام گروهی، همه نام‌ها و ایموجی‌هایی که با آنها واکنش نشان داده‌اند در یک اعلان پاپ‌آپ ظاهر می‌شوند.

در حال حاضر، این ویژگی فقط از آخرین نسخه بتا پیام های Google در دسترس است. می‌توانیم تأیید کنیم که این تغییر در Google Pixel 7 Pro وجود دارد، بنابراین به‌روزرسانی ممکن است در مراحلی منتشر شود.

منبع : gsmarena
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *