فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

گوگل میت واکنش از طریق ایموجی را اضافه میکند

گوگل میت

گوگل میت واکنش از طریق ایموجی را اضافه میکند

پلتفرم گوگل میت به لطف برخی افزودنی های معنی دار که در طول زمان اضافه شده اند، به آرامی بهبود یافته است. اما اگر در طول جلسات Google Meet خود کمی سرگرم شوید و فقط واکنش‌های شکلک‌ها را به اشتراک بگذارید. به‌روزرسانی جدید این قابلیت را در Google Meet در وب، Google Meet در iOS و دستگاه‌های سخت‌افزار Google Meet را پشتیبانی کرده است. به‌روزرسانی اندروید به زودی ارائه می‌شود، اما تاریخ قطعی یا جدول زمانی مشخص نشده است.

به عنوان بخشی از آخرین به روز رسانی، اکنون می توانید واکنش های ایموجی را دریافت کنید و در سمت چپ نمایشگر آن ها را ببینید. علاوه بر این، واکنش های ایموجی در گوشه ای از پنجره کاربر نمایش داده می شود که برای همه در جلسه قابل مشاهده است. در حالی که این می تواند سرگرم کننده باشد، در حال حاضر تنها نه ایموجی موجود است که می توان از آنها استفاده کرد.

برای انجام یک واکنش در جلسه، کاربران باید نماد ایموجی را در نوار ابزار انتخاب کنند. با این کار نوار واکنش پر از نه ایموجی بالا می رود. همچنین کاربران می توانند رنگ پوست ایموجی را از این بخش نیز انتخاب کنند. گوگل از امروز شروع به عرضه به‌روزرسانی جدید برای دارندگان حساب‌های شخصی گوگل کرده است و انتظار دارد تا سه روز آینده عرضه کامل این ویژگی تکمیل شود.

کسانی که دارای حساب‌های Google Workspace در مسیر انتشار سریع هستند، باید شاهد انتشار به‌روزرسانی در ۱۶ ژانویه باشند و عرضه کامل آن تا سه روز طول می‌کشد. کسانی که دارای حساب Google Workspace در مسیر انتشار زمان‌بندی‌شده هستند، باید انتظار داشته باشند که کمی دیرتر به‌روزرسانی را ببینند، با تعیین تاریخ انتشار Google برای 23 ژانویه. باز هم، چند روز از این تاریخ انتشار طول می‌کشد تا عرضه کامل شود. اگر به دنبال به‌روزرسانی‌های دیگری هستید که در دست انتشار هستند، همیشه می‌توانید برنامه انتشار Google Workspace را برای جزئیات کامل بررسی کنید.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *