فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

به‌روزرسانی جدید Galaxy Watch5 و Watch4

ساعت‌ گلکسی

به‌روزرسانی گلکسی Watch5 و Watch4 پشتیبانی از دوربین‌های زنگ در و ترموستات‌ها را اضافه می‌کند

آخرین به‌روزرسانی برای سری ساعت‌ های گلکسی سامسونگ به آن‌ها کنترل بیشتری بر ابزارهای خانه هوشمند شما می‌دهد. این با سامسونگ و دستگاه های شخص ثالث که با پلتفرم SmartThings یکپارچه می شوند کار می کند.

با نصب آن، ساعت ها می توانند ترموستات شما را با تنظیم دمای نقطه تنظیم گرمایش یا سرمایش کنترل کنند. همچنین می توانید پرده های خودکار را باز و بسته کنید یا سطح آنها را به صورت دستی تنظیم کنید. علاوه بر این، می توانید سرعت فن دستگاه های تصفیه هوا را در خانه کنترل کنید. و اگر چیزی را با SmartTag ضمیمه گم کردید، می توانید تگ را روی زنگ تنظیم کنید (و سپس زنگ زدن را متوقف کنید).

یکی از ویژگی های جالب این امکان را به ساعت می دهد تا ویدیو را از دوربین خانه و زنگ در به صورت زنده پخش کند. این با دوربین‌های Ring و Nest که از WebRTC پشتیبانی می‌کنند کار می‌کند. به عنوان مثال، اگر کسی زنگ شما را بزند، می توانید ببینید که ساعت شما کیست و حتی با او صحبت کنید.

این به‌روزرسانی همچنین به ساعت‌های گلکسی اجازه می‌دهد تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ را کنترل کنند، حداقل تلویزیون‌هایی که از بلوتوث پشتیبانی می‌کنند (برای این کار باید در محدوده بلوتوث نیز باشید). دسترسی به کنترل‌های SmartThings آسان است، فقط انگشت خود را روی صفحه ساعت به سمت راست بکشید.

به هر حال، سامسونگ اخیراً با استفاده از پروتکل Matter به سایر سازندگان ملحق شد که تعداد دستگاه هایی را که می توانند به شبکه SmartThings متصل شوند را افزایش داد. و ایستگاه جدید SmartThings را معرفی کرد، یک هاب چند منظوره برای کسانی که تازه شروع به ساخت خانه هوشمند خود کرده اند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *