تبلت فناوری

بهبود Galaxy Tab S8 با به‌روزرسانی اندروید 12L

Samsung Galaxy tab 8

Samsung Galaxy Tab S8 باید با به‌روزرسانی جدید اندروید 12L بهبود یابد

رابط کاربری One UI 4.1.1 مبتنی بر Android 12L سرانجام روی دستگاه های Galaxy Tab S8 شروع به کار کرد. و آن را به اولین خط تبلت هایی تبدیل کرد که به روز رسانی با طعم سامسونگ را دریافت کردند. (از طریق Sammobile). تا کنون، این به‌روزرسانی فقط برای کاربران کره جنوبی و اروپا منتشر شده است. و مردم کشورهای بیشتری احتمالاً به‌زودی این به‌روزرسانی را مشاهده خواهند کرد.

One UI 4.1.1 از Android 12L ساخته شده است که به طور خاص برای دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگتر ساخته شده است. این به روز رسانی ابتدا برای تبلت Lenovo P12 Pro ارائه شد و سامسونگ و مایکروسافت متعهد شدند که بعداً این به روز رسانی را به دستگاه های خود ارائه دهند.

Android 12L یک طرح بندی دو ستونی جدید اضافه می کند که به شما امکان می دهد دو صفحه نمایش متفاوت را به طور همزمان مشاهده کنید. همچنین نوار وظیفه ای که امکان انجام چند وظیفه ای کارآمدتر را فراهم می کند. با به روز رسانی، می توانید حالت تقسیم صفحه را با کشیدن و رها کردن برنامه ها از نوار وظیفه روی صفحه نمایش باز کنید. همچنین یک حرکت دو انگشتی جدید را معرفی می کند که به شما امکان می دهد بین حالت تقسیم صفحه و حالت تمام صفحه تغییر دهید.
Samsung Galaxy tab 8
سامسونگ به غیر از روشی برای تنظیم پس‌زمینه‌های سفارشی برای تماس‌گیرندگان و امکان جستجوی اطلاعات درون اسناد در برنامه My Files. هیچ چیز خیلی مهمی را به به‌روزرسانی Google اضافه نمی‌کند. این نسخه از رابط کاربری One UI با گلکسی زد فولد 4 و گلکسی فلیپ 4 جدید که سامسونگ در اوایل این ماه عرضه کرد عرضه شد. به‌روزرسانی One UI 4.1.1 احتمالاً به‌عنوان یک به‌روزرسانی خوش‌آمد برای کاربران گلکسی تب اس 8. به‌ویژه کسانی که صاحب گلکسی تب اس 8 اولترا 14.6 اینچی هستند، ارائه خواهد شد.
برای مطالب بیشتر کلیک کنید
منبع : THEVERGE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *