پوشیدنی ها فناوری

ساعت‌ Fossil Gen 6 شروع به دریافت Wear OS 3 می‌کنند

Fossil Gen 6

ساعت‌ Fossil Gen 6 شروع به دریافت Wear OS 3 می‌کنند

Fossil جمعه گذشته نسخه Wellness ساعت هوشمند Gen 6 خود را با Wear OS 3 معرفی کرد. امروز تمام دستگاه‌های دیگر فسیل نسل 6 به‌روزرسانی دریافت می‌کنند.

بسته جدید با ردیابی سلامت و تناسب اندام ارتقا یافته، رابط کاربری بهبود یافته ارائه می شود و در نهایت پیوندی بین پوشیدنی فسیل و اپلیکیشن فسیل وجود دارد.

به‌روزرسانی امروز به موقع انجام می‌شود، و به وعده Fossil مبنی بر تغییر ساعت‌های Gen 6 به Wear OS 3 عمل می‌کند. صفحه نمایش پوشیدنی اکنون به لطف عناصر طراحی Material You Google، خوانایی بهتری دارد.

با فشار دادن دکمه بالا لیستی از همه برنامه های اخیر باز می شود، در حالی که فشار دادن و نگه داشتن دستیار صوتی شروع به کار می کند. سایه تنظیمات سریع نیز با گزینه‌های بیشتر و ظاهری جدید و همچنین جابه‌جایی بین حالت‌های باتری – روزانه یا طولانی‌شده بهبود یافته است.

برنامه Fossil قبلاً یک چیز بود. اما به دلایلی این شرکت به دستگاه‌های Gen 6 اجازه داد تا تنها با برنامه Wear OS مرتبط شوند. اکنون که این تغییر کرده است، همه سفارشی‌سازی‌ها را می‌توان در برنامه اصلی انجام داد، و پشتیبانی از برنامه Google تغییری نکرده است – کاربر این انتخاب را دارد که برنامه پیش‌فرض را انتخاب کند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *