پوشیدنی ها فناوری

مشکل همگام سازی Fitbit با اندروید 13

Fitbit

برخی از دستگاه‌های Fitbit با گوشی‌های هوشمند سامسونگ دارای اندروید 13 همگام‌سازی نمی‌شوند

به‌روزرسانی One UI 5 سامسونگ مبتنی بر اندروید 13 در ماه گذشته برای تعدادی از گوشی‌های هوشمند آن منتشر شده است. و در بیشتر موارد، به نظر می‌رسد که همه چیز خوب بوده است. اما ظاهراً به‌روزرسانی جدید یک مشکل منحصر به فرد برای دارندگان Fitbit Charge 5 و Fitbit Luxe ایجاد می‌کند. که در آن دستگاه‌ها دیگر نمی‌توانند همگام شوند. همانطور که می توانید تصور کنید، این یک مشکل بسیار بزرگ است، اما به نظر می رسد Fitbit آگاه است، و راه حلی در راه است.

“از اطلاعات دقیق و مراحل انجام شده قبل از ارسال متشکریم. اجازه دهید به اشتراک بگذارم که ما علت اصلی این اشکال را شناسایی کرده ایم. و در حال کار بر روی رفع آن هستیم که پیش بینی می کنیم از طریق به روز رسانی برنامه در اوایل سال 2023 منتشر شود.”

همانطور که می توانید تصور کنید، این یک مشکل بزرگ است. به خصوص اگر اخیراً یک Fitbit خریداری کرده باشید یا در طول تعطیلات به شما هدیه داده شود. در بیشتر موارد، اگر دستگاه سامسونگ خود را به آخرین نسخه اندروید به‌روزرسانی کرده باشید، مشکل زیادی وجود ندارد. راه‌حلی وجود دارد که توسط ناظم دیگری، JuanFitbit پیشنهاد شده است. اما احتمالاً برای اکثر مردم راحت‌ترین گزینه نیست.

به نظر می رسد این راه حل در حال حاضر کاربران را به استفاده از یک دستگاه تلفن همراه دیگر، نصب برنامه Fitbit و همگام سازی با آن دستگاه هدایت می کند. اگر این کاری است که می توانید انجام دهید، چرا آن را امتحان نکنید. در غیر این صورت، باید تا اوایل سال 2023 و زمانی که آپدیت اپلیکیشن منتشر شود تا مشکل برطرف شود، صبر کنید.

منبع : XDA-DEVELOPERS
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *