بازی های ویدیویی نقد و بررسی

Elden Ring بازی تخته‌ای خودش را دارد

Elden Ring الدن رینگ

Elden Ring بازی تخته‌ای خودش را دارد

دنیای گسترده Elden Ring از Lands Between به زودی به اندازه کافی کوچک خواهد شد تا در بالای میز شما قرار گیرد. Steamforged Games، شرکت سازنده بازی‌های تخته‌ای Dark Souls، Horizon Zero Dawn و Resident Evil. اعلام کرد که در حال کار بر روی یک بازی رومیزی Elden Ring از طریق Kickstarter است.

این بازی به یک تا چهار بازیکن اجازه می‌دهد تا «ماجراجویی عظیم و متنوعی را آغاز کنند. از مکان‌های نمادین بازدید کنند و از مسیرهایی با دشمنان و شخصیت‌های آشنا عبور کنند». و در عین حال نبردی بدون تاس بین رئیس‌ها و دشمنان کوچک ارائه می‌دهد. مت هارت، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق Steamforged توضیح می دهد که «هواداران باید منتظر یک دنیای رومیزی تاریک و غنی از رمز و راز و خطر باشند. همراه با مبارزات رضایت بخش و اکتشاف پرارزش». Steamforged می‌گوید که با نزدیک‌تر شدن به عرضه، جزئیات بیشتری در مورد بازی منتشر خواهد کرد.

اگر مینیاتور Margit که در تصویر بالا نشان داده شده است، نشان‌دهنده چیزی است که در مورد آثار هنری بازی می‌توان انتظار داشت. همه چیز امیدوارکننده به نظر می‌رسد. Steamforged موفق شد Fell Omen را با تمام شکوه خود به تصویر بکشد (با وجود اینکه بزرگتر از یک انگشتانه نیست)، شاهکاری که شرکت همچنین با مینیاتورها در برخی از دیگر اقتباس های خود، مانند شکارچی ها و ماشین های موجود در Horizon Zero Dawn: The Board به دست آورد. بازی.

ما هنوز نمی دانیم که Steamforged چه زمانی کمپین Kickstarter بازی را راه اندازی می کند، اما اگر علاقه مند هستید، می توانید صفحه Kickstarter آن را دنبال کنید و ثبت نام کنید تا وقتی آماده شد، اعلان ها را دریافت کنید. در حال حاضر این کمپین بیش از 8700 دنبال کننده دارد.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *