سخت افزار فناوری

AppleCare Plus اکنون تعمیرات نامحدود را پوشش می دهد

AppleCare Plus

AppleCare Plus اکنون تعمیرات نامحدود را پوشش می دهد

اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه گوشی خود را از دست می دهید، AppleCare Plus ممکن است به یک معامله بسیار بهتر تبدیل شده باشد. با توجه به نسخه آرشیو شده صفحه AppleCare Plus از ماه گذشته، شما به “دو حادثه حفاظت از آسیب تصادفی هر 12 ماه” محدود می‌شوید.

با این حال، قبل از اینکه گوشی خود را در جشن به هوا پرتاب کنید، توجه داشته باشید که هزینه های خدمات و کسر هزینه ها هنوز وجود دارد. تعمیر صفحه نمایش یا شیشه پشتی 29 دلار هزینه دارد، در حالی که “سایر آسیب های تصادفی” برای شما 99 دلار هزینه دارد. همچنین، چاپ ظریف اپل به وضوح خاطرنشان می کند که آسیب باید به دلیل “رویدادهای غیرمنتظره و غیرعمدی” ایجاد شود تا تحت AppleCare Plus قرار گیرد.
دریافت آن برای یک آیفون 14 پرو کاملاً جدید 9.99 دلار در ماه یا 199 دلار برای دو سال هزینه خواهد داشت. همان قیمتی که برای پوشش آیفون 13 پرو هزینه می کرد. با این حال، پوشش آیفون 14 پلاس بیش از پوشش آیفون 14 معمولی یا آیفون 13 هزینه دارد: 8.99 دلار در ماه در مقابل 7.99 دلار در ماه است. یا 30 دلار اضافی در صورت خرید برنامه دو ساله.

ارتقای این سرویس فقط برای گوشی‌هایی نیست که اپل در روز چهارشنبه معرفی کرد. شما همچنین می توانید آن را برای آیفون 13 و آیفون 12 و همچنین برای سایر محصولات اپل دریافت کنید. بله، اگر به طور تصادفی ایرپادهای خود را از طریق شستشو. و آیپد خود را از روی پیشخوان بیاندازید، ساعت خود را در هنگام سقوط بشکنید، یا بر روی مک بوک پرو خود بنشینید. شما را نیز تحت پوشش قرار می دهد. این برای Apple TV و HomePod Mini نیز صدق می کند، اما تصور اینکه چگونه می توانید دستگاهی را که بیشتر در اطراف خانه می نشیند، بشکنید، سخت است. برای افزایش پوشش، اگرچه دریافت AppleCare Plus برای Apple Watch Ultra کمی بیشتر از سری 8 هزینه دارد.

آخرین نکته مهمی که باید به آن توجه کنید: اگر AppleCare Plus را با محافظت در برابر سرقت و مفقود شدن دریافت می کنید. جایگزینی برای آیفون های دزدیده شده یا نابجا همچنان به دو عدد در سال محدود می شود. شما هنوز هم تعمیرات نامحدودی را دریافت خواهید کرد. اما اگر بیش از دو بار در سال آیفون خود را به طور کامل گم کنید، شانسی برای شما نخواهد داشت.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *