سیستم عامل فناوری

یک ویژگی مخفی در iOS 16 برای پیام ها

ios 16

یک ویژگی مخفی در iOS 16 وجود دارد که به شما امکان می دهد فقط پیام های خوانده نشده خود را ببینید

اگر این هفته آیفون خود را به iOS 16 آپدیت کنید، می خواهید چند دقیقه ای را صرف تغییر تنظیمات خود کنید. مطمئناً بازخورد لمسی را برای صفحه کلید روشن میکنید، ممکن است بخواهید درصد باتری را در نوار وضعیت خود بازگردانید، و ایده خوبی است که مدتی را صرف بازی با حالت های فوکوس خود کنید.

اما یک تنظیم وجود دارد که بسیار مفید و پنهان است که در بررسی iOS 16 کاملاً آن را از دست دادیم. اگر فیلتر فرستنده ناشناس را روشن کنید. به تنظیمات، پیام‌ها بروید و تقریباً به پایین بروید تا آن را پیدا کنید. اکنون می‌توانید برنامه پیام‌های خود را فیلتر کنید تا فقط پیام های خوانده نشده را به شما نشان دهد.

این ویژگی مخفی در iOS 16 چند سالی است که وجود داشته است و در ابتدا برای انجام یک کار طراحی شده بود. دریافت پیام هایی که نمی خواهید از صندوق ورودی خود خارج شوند. آیفون فقط پیام های شماره های موجود در مخاطبین شما را در یک مکان. و پیام های شماره های ناشناس را در مکان دیگر قرار می دهد. این یک ویژگی خوب است و اگر ترجیح می‌دهید شماره‌های تایید و پیام‌های هرزنامه را با پیام‌های دوستان و خانواده خود نبینید، قطعاً باید از آن استفاده کنید.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *