فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

گوگل اعلام کرد یادآوری ها و تقویم را به Tasks منتقل می کند

گوگل Tasks

گوگل اعلام کرده است که دستیار یادآوری ها و تقویم را به گوگل Tasks منتقل می کند

Google Assistant مدت‌هاست که می‌تواند یادآوری‌ها را برای شما ذخیره کند. در زمان خاصی که درخواست کردید به شما یادآوری می‌کند. و این یادآوری‌ها می‌توانند پس از یک بازه زمانی مشخص تکرار شوند. Google Tasks پس از آن راه اندازی شد و همان عملکرد را ارائه داد. اما ردیابی همه یادآوری های شما را دشوار کرد.

گوگل در آخرین ورودی خود به وبلاگ خود، اعلام می کند که در حال آماده شدن برای انتقال یادآوری همه کاربران به گوگل Tasks است. یادآوری‌های ایجاد شده در Google Assistant و Google Calendar به زودی به برنامه گوگل Tasks هدایت می‌شوند. جایی که می‌توان آنها را مشاهده، سازماندهی و مدیریت کرد.

Google به ما یادآوری می کند که Tasks را می توان از پیام دریافتی در Gmail ایجاد کرد.، می توانید یک کار را از Google Chat اضافه کنید و می توانید Tasks را با استفاده از Google Calendar ایجاد کنید. چه از نسخه‌های مبتنی بر وب سرویس‌های Google یا برنامه‌های تلفن همراه استفاده کنید، این امر اعمال می‌شود.

«در ماه‌های آینده» هنگام ایجاد یادآوری جدید با استفاده از «دستیار Google»، یک اعلان پاپ‌آپ را در تلفن یا رایانه‌تان می‌بینید که به شما می‌گوید Google Tasks را راه‌اندازی کنید. این زمانی است که یادآوری‌های دستیار شما به Tasks منتقل می‌شوند، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید.

Google Tasks را می توان از طریق Gmail، Calendar، Chat یا Google Drive روی دسک تاپ یا با استفاده از برنامه Google Tasks در iOS و Android مشاهده کرد.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *