پوشیدنی ها فناوری

گوگل پیکسل واچ با قابلیت های سلولی با قیمت 399 دلار

پیکسل واچ

گوگل پیکسل واچ با قابلیت های سلولی با قیمت 399 دلار در کنار سری پیکسل 7 عرضه می شود

گوگل ممکن است پیش نمایشی از Pixel Watch را در سخنرانی سالانه I/O خود ارائه کرده باشد. اما این شرکت جزئیات کافی مانند زمان عرضه و هزینه آن را ارائه نکرده است. طبق آخرین اطلاعات، ساعت هوشمند آینده می تواند در کنار پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو با برچسب قیمت مناسب وارد بازار شود.
قبلاً متوجه شدیم که Pixel Watch در دو نوع Wi-Fi-only و LTE در دسترس خواهد بود. منبع 9to5Google که با برنامه‌های گوگل آشناست، ادعا می‌کند که قیمت نسخه سلولی ساعت هوشمند در ایالات متحده 399 دلار خواهد بود. و احتمال بازنگری در قیمت آن قبل از انتشار رسمی وجود دارد، اما این رقمی است که شایعات را پشت سر می‌گذارد. اگر قیمت را با سایر ساعت ها که قبلاً در بازار عرضه شده اند مقایسه کنیم، پیکسل واچ بین اپل واچ سری 7 و گلکسی واچ 5 سامسونگ قرار می گیرد.
پیکسل واچ
برای یادآوری، اپل واچ سری 7 همان قیمت دارد، اما برای نوع غیر LTE است، در حالی که گلکسی واچ 5 با قیمت 279 دلار در دسترس است و گلکسی واچ 5 پرو با قیمت 449 دلار. روی کاغذ، باید احساس کنیم که پیکسل واچ قیمت رقابتی داشته است، اما نمی دانیم عملکرد آن چگونه خواهد بود، چقدر دوام خواهد داشت یا کاربران پس از عرضه با چه مشکلاتی مواجه خواهند شد، بنابراین نمی توانیم واقعاً در مورد آن اظهار نظر کنیم. قیمت 399 دلار در حال حاضر. اکثر مسائل در آینده ظاهر خواهند شد.
چیزی که می توانیم در مورد آن اظهار نظر کنیم، ماه راه اندازی بالقوه است. ظاهراً پیکسل واچ با پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو عرضه خواهد شد، به این معنی که در برنامه زمان‌بندی راه‌اندازی شکافی وجود نخواهد داشت و احتمالاً هر سه محصول در یک رویداد منتشر خواهند شد. این استراتژی منطقی است زیرا نیاز به اتلاف وقت و منابع غیرضروری از طرف گوگل برای عرضه یک محصول دارد. از آنجایی که محصولات کمتری برای مصرف کنندگان وجود دارد، باید کره چشم کافی روی هر یک از آنها وجود داشته باشد.
منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *