فناوری موبایل نرم افزار و اپلیکیشن

ویژگی‌های جدید سامسونگ برای ساعت‌ها و گوشی های گلکسی

گلکسی

سامسونگ از امروز ویژگی‌های جدیدی را به ساعت‌های هوشمند و گوشی های تاشو قدیمی‌تر خود می‌آورد

نسل‌های قدیمی‌تر گوشی‌های تاشو و ساعت‌های هوشمند سامسونگ به‌زودی واجد شرایط به‌روزرسانی به آخرین نسخه‌های One UI خواهند بود. که ویژگی‌های جدیدی مانند حرکات حرکتی چندوظیفه‌ای، بهینه‌سازی برای دستگاه‌های با صفحه‌نمایش بزرگ. بهبود برنامه‌های شخص اول و نوار وظیفه رایانه‌ای مانند برای تلفن‌ها را ارائه می‌کنند. و صفحه‌های ساعت و سفارشی‌سازی‌های جدید برای ساعت‌های هوشمند Galaxy.
گوشی های تاشو
One UI 4.1.1 سامسونگ مبتنی بر Android 12L است و برای اولین بار در دستگاه هایی مانند Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 ظاهر شد. سامسونگ از امروز شروع به عرضه به روز رسانی UI 4.1.1 در سطح جهانی برای Galaxy Z Fold 3 کرده است. دستگاه های گلکسی زد فلیپ 3 که باید ظرف چند روز آینده به دست همه کاربران برسد. گلکسی زد فولد 2، گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد نیز تایید شده‌اند. که در مقطعی به‌روزرسانی One UI 4.1.1 را توسط سامسونگ دریافت می‌کنند، اگرچه هیچ جدول زمانی ارائه نشده است.

ویژگی های جدید برای گوشی های تاشوی گلکسی

کاربران این گوشی‌های تاشو قدیمی‌تر می‌توانند از ویژگی‌هایی مانند نوار وظیفه لذت ببرند که به شما امکان می‌دهد به سرعت بین برنامه‌ها جابجا شوید و برنامه‌ها را بکشید و رها کنید. تا یک نمای تقسیم شده ایجاد کنید. یک حرکت دو انگشتی جدید نیز برای انجام چند کار در دسترس است. که به شما امکان می‌دهد فوراً برنامه‌های تمام صفحه را به پنجره‌های پاپ‌آپ تغییر دهید یا برای بهره‌وری بهتر، صفحه‌نمایش را به نصف تقسیم کنید.
ویژگی‌های اضافی Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 شامل قابلیت تنظیم تنظیمات، برقراری تماس. شماره‌گیری تماس‌های از دست رفته و پاسخ دادن به پیامک (با استفاده از تبدیل صدا به متن) از روی صفحه نمایش و همچنین گرفتن سلفی است.

One UI Watch 4.5 ابتدا در گلکسی واچ 5 منتشر شد و اکنون برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک نیز عرضه می شود. این به معنای شش صفحه ساعت تعاملی جدید و سفارشی‌سازی‌های اضافی و همچنین صفحه کلید QWERTY جدید است.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *