فناوری موبایل

گلکسی S23 اساساً همان ابعاد و صفحه نمایش را خواهد داشت.

گلکسی s23

Ice Universe: سری گلکسی S23 اساساً همان ابعاد و آمار صفحه نمایش بدون تغییر خواهد داشت.

چند هفته پیش Ice Universe گزارش داد که طراحی گلکسی S23 اساساً یکسان خواهد ماند. و ابعاد آن کسری از میلی متر متفاوت خواهد بود. اکنون افشاگر اطلاعات دقیق تری از جمله اندازه صفحه نمایش، وضوح و ابعاد برای کل خانواده S23 منتشر کرده است.

به طور خلاصه، مورب و وضوح صفحه نمایش برای هر سه مدل یکسان است. در حالی که ارتفاع و عرض آن چند دهم میلی متر افزایش می یابد. هیچ کلمه ای در مورد وزن وجود ندارد، اما باید بیشتر مانند سری S امسال باشد.
اگر امیدوار بودید که نمایشگرهای گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس در نهایت به وضوح QHD+ برگردند (همانطور که در نسل S20 بودند)، گزارش Ice آن را بعید می‌داند. آیا آنها حداقل به پنل های LTPO سوئیچ خواهند کرد؟

جدا از طراحی، ظاهراً گلکسی اس 23 اولترا یک دوربین 200 مگاپیکسلی جدید، یک خواننده FP جدید و بزرگتر، همان ظرفیت باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت (اگرچه با یک شارژر 45 واتی تنظیم شده برای پر کردن سریعتر)، پریسکوپ 10 برابری مشابه خواهد بود. این همان چیزی است که شایعات ادعا می کنند و آنها همان چیزی را در مورد دوربین های تله S23 و 23+ می گویند.
یکی از تغییرات عمده برای نسل S23 این است که منحصراً از چیپست های اسنپدراگون استفاده می کند. تحلیلگران مدتی است که آن را بیان کرده اند و خود کوالکام نیز به شدت به این تغییر اشاره کرده است.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *