پزشکی و سلامت پوشیدنی ها فناوری

گلکسی واچ سری 5 و اندازه گیری فشار خون

Galaxy Watch 5 series

آیا سامسونگ گلکسی واچ سری 5 فشار خون شما را اندازه گیری می کند؟

باور کنید یا نه، Galaxy Watch 5 جدید و براق شما می تواند فشار خون شما را اندازه گیری کند، ویژگی ای که از Galaxy Watch 4 اقتباس کرده است. همانطور که ممکن است حدس بزنید، به اندازه یک دستگاه فشار خون سنتی دقیق نیست. و فقط برای مرجع شخصی و نه برای تشخیص پزشکی یا تشخیص یا نظارت بر هر بیماری در نظر گرفته شده است. بنابراین چگونه می توان فشار خون را با گلکسی واچ 5 اندازه گیری کرد؟ خوب، کمی مشکل است.
Galaxy Watch 5 series
نمی‌توانید فشار خون گلکسی واچ 5 خود را بلافاصله پس از خرید اندازه‌گیری کنید. شما باید برنامه Samsung Health Monitor را در ساعت و تلفن هوشمند خود دانلود کنید. علاوه بر این، باید ساعت را با استفاده از دستگاه فشار خون اندازه گیری کنید. این بدان معناست که اگر آن را ندارید، باید برای یک دستگاه درجه پزشکی پول خرج کنید. علاوه بر این، باید هر چهار هفته یک بار ساعت را چک کنید.
لیست طولانی از محدودیت های مرتبط با پایش فشار خون و ECG وجود دارد. برای مثال، این ویژگی‌ها فقط در بازارهای منتخب موجود هستند. و ثانیا، هر دو ویژگی اندازه گیری فشار خون و ECG منحصر به گوشی های هوشمند Samsung Galaxy هستند. در حالی که امکان دور زدن این محدودیت‌ها در گلکسی واچ 4 با استفاده از برنامه‌های مود شده وجود داشت، در حال حاضر نمی‌توانیم تأیید کنیم که آیا همان برنامه‌ها روی گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو کار می‌کنند یا خیر.

ویژگی های جدید گلکسی واچ 5

سری جدید گلکسی واچ 5 چندین ارتقاء مهم را نسبت به سری قبلی به ارمغان می آورد، از جمله باتری بزرگتر، شارژ سریع تر، طراحی قوی تر و ویژگی های جدید سلامتی. علاوه بر حسگر 3 در 1 BioActive، ساعت‌های جدید مجهز به سنسور دمای جدیدی هستند که به کاربران اجازه می‌دهد دمای بدن خود را دقیقاً از مچ دست اندازه‌گیری کنند. سری گلکسی واچ 5 اکنون همچنین ریکاوری از جمله ضربان قلب پس از کاردیو پس از تمرین و توصیه‌های شخصی‌سازی شده در مورد مصرف آب بر اساس از دست دادن عرق را فراهم می‌کند. هر دو ساعت هوشمند Wear OS 3.5 جدید را با رابط کاربری One UI برای Watch سامسونگ در بالا اجرا می کنند.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *