فناوری موبایل

گلکسی اس 23 از سخت افزارهای اس 22 استفاده خواهد کرد

گلکسی اس 23

سری گلکسی اس 23 از بیشتر سخت افزارهای سری گلکسی اس 22 استفاده مجدد خواهد کرد

سری گلکسی اس 23 باید سال آینده معرفی شود و در چند ماه گذشته، جزئیات قابل توجهی در مورد این سری شنیده ایم. مطمئناً، پرچم‌دار گلکسی اس 23 اولترا اخیراً گواهینامه چینی را دریافت کرده است. اما یکی از شایعاتی که زیاد شنیده‌ایم این واقعیت است که سری S23 تا حد زیادی بر اساس سری S22 ساخته خواهد شد.

این نباید تعجب آور باشد زیرا سری گلکسی S22 در حال حاضر استثنایی است. اما ما اکنون تأیید کرده ایم که سامسونگ قصد دارد با برخی محدودیت ها به تغییرات سخت افزاری نزدیک شود.

سری گلکسی اس 23، به خصوص مدل های پایه که تا حد زیادی مانند مدل های قبلی خود باقی می مانند. اگر این شایعه صحت داشته باشد، گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس تا حد زیادی مشابه خدمات  S22 خواهند بود. مطمئناً به‌عنوان چیپست جدید مانند اسنپدراگون 8 نسل 2 به‌روزرسانی‌هایی پیدا خواهید کرد. اما جدای از آن، تفاوت‌های سخت‌افزاری کم خواهند بود.

اطلاعات فعلی، S23/S23+، هیچ چیز به جز تراشه تغییر نکرده است. هیچ چیز در S23 Ultra به جز تراشه و صفحه نمایش و دوربین اصلی تغییر نکرده است. البته این فقط یک ایده تقریبی است، بقیه تغییرات را دوباره بررسی می کنم.

علاوه بر این، منبع همچنین می گوید که S23 Ultra از تراشه ارتقا یافته. صفحه نمایش جدید و دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ استفاده خواهد کرد. اما جدا از آن، این گوشی تا حد زیادی مشابه گلکسی اس 22 اولترا خواهد بود. .

اگرچه انتقاد از این اقدام سامسونگ بی‌خطر است. اما در واقع نشان می‌دهد که سامسونگ می‌تواند فصلی حیاتی را آغاز کند. در جمع بندی بررسی آیفون 14 پرو، من در مورد اینکه چگونه تولیدکنندگان گوشی دیگر نمی توانند به اپل حمله کنند صحبت کردم زیرا اپل واقعاً با سری آیفون 14 پرو کار فوق العاده ای انجام داده است. و سامسونگ به عنوان بزرگترین رقیب اپل در واقع باید جلو برود و چیزی را ارائه دهد که می تواند با آیفون 14 پرو رقابت کند.

منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *