پوشیدنی فناوری لوازم جانبی نقد و بررسی

کنترلر PS5 DualSense Edge Deluxe رونمایی شد

PS5 DualSense Edge Deluxe

کنترلر PS5 DualSense Edge Deluxe رونمایی شد، میله های قابل تعویض، پدال های عقب و موارد دیگر را ارائه می دهد.

در هفته های اخیر، شایعاتی مبنی بر اینکه سونی در حال کار بر روی پاسخ خود به کنترلر مایکروسافت ایکس باکس الیت است، منتشر شده است. و امروز در جریان افتتاحیه شبانه گیمزکام، این موضوع تایید شد. کنترلر PlayStation 5 DualSense Edge تعدادی ویژگی جدید را روی میز به ارمغان می آورد. از جمله میله های قابل جابجایی، پدال های عقب، امکان ذخیره چندین پروفایل کنترل و موارد دیگر.

کنترل‌های فوق‌العاده قابل تنظیم

می‌توانید کنترلر بی‌سیم DualSense Edge را با نقشه‌برداری مجدد یا غیرفعال کردن ورودی‌های دکمه خاص و تنظیم دقیق هدف خود با تنظیم حساسیت آنالوگ شخصی سازی کنید. علاوه بر این، هر ماشه با گزینه هایی برای تنظیم مسافت سفر به دلخواه شما قابل تنظیم است. برای مثال، می‌توانید به‌طور دستی فاصله سفر تریگرها را برای ورودی‌های سریع‌تر در بازی‌های FPS رقابتی کاهش دهید.

امکان ذخیره پروفایل های کنترلی متعدد

هنگامی که تنظیمات کنترل ایده آل خود را پیدا کردید، می توانید آنها را در پروفایل های منحصر به فرد ذخیره کنید. و در لحظه بین آنها مبادله کنید. با کنترل‌کننده بی‌سیم DualSense Edge، همیشه کنترل‌های دلخواه خود را برای بازی‌های خود آماده خواهید داشت. چه با خدایان و هیولاهای نورس در God of War Ragnarök یا با بازیکنان رقیب در یک نبرد رویال آنلاین روبرو شوید.

رابط کاربری روی کنترلر

دکمه اختصاصی Fn به شما این امکان را می دهد که به راحتی تنظیمات خود را تنظیم کنید. و در عین حال بر روی اکشن های درون بازی تمرکز کنید – به سرعت بین پروفایل های کنترلی از پیش تعیین شده خود تعویض کنید. حجم بازی و تعادل چت را تنظیم کنید و به تنظیمات نمایه کنترلر دسترسی داشته باشید. منو برای تنظیم و آزمایش تکرارهای کنترلی جدید در حین بازی.
PS5 DualSense Edge Deluxe

درپوش آنالوگ و دکمه‌های پشتی قابل تغییر

سه نوع درپوش آنالوگ قابل تعویض (استاندارد، گنبد بلند و گنبد پایین) به شما کمک می‌کنند در بازی راحت بمانید و در عین حال رراحتی و ثبات را حفظ کنید. دو مجموعه دکمه های پشتی قابل تعویض (نیمه گنبدی و اهرمی) را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که هر ورودی دکمه دیگری باشد و کنترل های ضروری بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی‌های داخلی کنترل‌کننده بی‌سیم DualSense

کنترل‌کننده بی‌سیم DualSense Edge هنگام اجرای بازی‌های پشتیبانی‌شده، از جمله بازخورد لمسی، تریگرهای تطبیقی، میکروفون داخلی، کنترل‌های حرکتی و غیره، راحتی و تجربه همه جانبه کنترل‌کننده بی‌سیم DualSense را حفظ می‌کند.
منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *