بازی های ویدیویی نقد و بررسی

کراس اوور Fortnite و Destiny 2 رسمی شد

Destiny-2-Fortnite

Bungie در حال همکاری با Epic Games برای کراس اوور Destiny 2 با Fortnite و Fall Guys است. در این همکاری Bungie و Epic Games پوسته هایی را برای Destiny 2 و Fortnite وجود دارد. گلایدر، کلنگ، بک بلینگ و حتی یک نقشه خلاقانه با الهام از Destiny برای Fortnite ایجاد می شود. پوسته های Destiny نیز در Fall Guys در دسترس خواهند بود.

جزییات پوسته ها

سه پوسته الهام گرفته از Fortnite در Destiny 2 ظاهر می شوند . سه تزئینات زرهی الهام گرفته شده از Destiny در Fortnite ظاهر می شوند. زیورآلات Destiny 2 بر اساس پوسته های Fortnite’s Drift، Oblivion و Black Knight ساخته خواهند شد. در Fortnite، بازیکنان به لطف پوسته های جدید می توانند به عنوان Zavala، Exo Stranger یا Ikora بدوند.

Fortnite و Destiny 2

این همکاری در دنیای Fortnite نیز فراتر می رود. طرح های گلایدر بر اساس طرح های گنجشک Destiny، در کنار کلنگ های الهام گرفته شده از Destiny و بالینگ های پشتی وجود خواهد داشت. Bungie و Epic Games همچنین بر روی نقشه‌ای خلاقانه کار کرده‌اند که بر اساس Javelin-4 از Destiny 2 ساخته شده است. که شامل یک حالت بازی Control است که شبیه به آنچه در حالت Crucible بازی Destiny 2 در دسترس است.

جزئیات این همکاری در ابتدا در آخر هفته فاش شد و این اولین بار نیست که Bungie محتوای متقاطع را به Destiny 2 اضافه می کند. Bungie سی امین سالگرد خود را با انتشار محتوای ویژه ای که شامل تفنگ های Halo مانند در Destiny 2 بود جشن گرفت. بسته 30 ساله برای بازی Destiny 2 که اواخر سال گذشته منتشر شد، شامل یک سلاح کمری مگنوم مانند، در کنار یک تفنگ پالس مانند Battle Rifle در تیرانداز غارتگر بود.

Bungie امروز در جریان استریم نمایشگاه Destiny 2 از کراس اوور Fortnite رونمایی کرد. جایی که توسعه‌دهنده بازی همچنین برنامه‌های خود را برای Destiny 2: Lightfall. DLC بعدی و گام بزرگ در داستان در حال انجام Destiny اعلام کرد. Lightfall از جایی که The Witch Queen متوقف شد، ادامه خواهد یافت و داستان The Witness را دنبال می کند. یک شرور انسان نمای مرموز که فرماندهی ناوگانی از کشتی های ناوگان سیاه را بر عهده دارد.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *