سیستم عامل فناوری

گوگل برنامه عرضه پیکسل بوک در سال 2023 را لغو کرده است

پیکسل بوک

گزارش شده است که گوگل برنامه های عرضه پیکسل بوک در سال 2023 را لغو کرده است

در سال گذشته، گوگل تلاش‌های خود را برای بهبود بخش‌های خارج از اندروید از جمله تبلت‌ها با راه‌اندازی Android 12L و پوشیدنی‌ها با Pixel Watch جدید خود نشان داد. لپ‌تاپ‌ها یکی دیگر از حوزه‌هایی بود که گوگل در سال آینده برای توسعه آن تلاش می‌کرد. و در گزارشی از The Verge متوجه شدیم که گوگل قصد دارد یک پیکسل بوک جدید راه‌اندازی کند. اما این برنامه‌ها اکنون لغو شده‌اند.
لغو این پروژه بخشی از تصمیمات اخیر کاهش هزینه در داخل گوگل بود و اعضایی که روی Pixelbook کار می‌کردند به بخش‌های دیگر منتقل شدند. The Verge زمانی را به یاد می آورد که Rick Osterloh، رئیس سخت افزار گوگل به این رسانه گفت که گوگل “قرار است در آینده Pixelbooks را انجام دهد”.

یکی از سخنگویان گوگل گفت: «گوگل برنامه‌های محصول آینده یا اطلاعات پرسنل را به اشتراک نمی‌گذارد. با این حال، ما متعهد به ساخت و حمایت از مجموعه‌ای از محصولات Google هستیم که برای کاربرانمان نوآورانه و مفید هستند. در رابطه با افرادمان، در مواقعی که اولویت‌ها را تغییر می‌دهیم، به اعضای تیم انتقالی در دستگاه‌ها و سرویس‌ها کار می‌کنیم.»
گوگل در تاریخ ۶ اکتبر سخت‌افزار جدیدی از جمله Pixel 7 و 7 Pro جدید، Pixel Watch جدید را معرفی می‌کند. و برخی شایعات نشان می‌دهند که ممکن است سخت‌افزار جدید Nest Home را نیز ببینیم. اگرچه نه در رویداد بعدی، گوگل همچنین در مسیر عرضه یک دستگاه تاشو پیکسل در سال آینده است.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *