دوربین فناوری

مشخصات وب کم Brio 500 لاجیتک

Brio 500

وب کم جدید لاجیتک دارای یک شاتر حفظ حریم خصوصی داخلی است

Brio 500 لاجیتک یک وب کم جدید با طراحی جمع و جور است که دارای یک شاتر حریم خصوصی فیزیکی کاملاً یکپارچه و یک «حالت نمایش» است. که برای پخش آنچه روی میز شما است طراحی شده است. این دوربین 1080p به جای 4K، مانند وب کم کلاسیک C920 لاجیتک است. این ماه با قیمت 129 دلار در کنار یک هدست بلوتوث جدید به نام Zone Vibe 100 به فروش با قیمت 99.99 دلار به فروش می رسد.

مشخصات Brio 500

Brio 500 طراحی استوانه‌ای دارد و دوربین 4 مگاپیکسلی آن توسط یک جفت میکروفون شکل‌دهنده پرتو. که برای کاهش نویز پس‌زمینه در هنگام تماس طراحی شده‌اند، در کنار آن قرار گرفته است. طراحی شاتر حریم خصوصی بسیار نرم است و با چرخاندن صفحه در سمت راست وب کم می توان آن را پایین آورد. به گفته لاجیتک، نشان دادن میز خود با «کج کردن زاویه دوربین به سمت میز» به دست می آید.

از نظر کیفیت تصویر، Brio 500 یک وب کم 1080p است و اگر می خواهید 60 فریم بر ثانیه به جای 30 فریم در ثانیه باشد، باید وضوح آن را به 720p کاهش دهید. اگرچه روی کاغذ مانند C920 است. سخنگوی لاجیتک وندی اسپندر به من می گوید که دارای یک سنسور ارتقا یافته است که امیدواریم کیفیت تصویر بهتری داشته باشد. میدان دید آن 90 درجه است، اما وب‌کم می‌تواند به صورت دیجیتالی تا 78 یا 60 درجه برای نمای دقیق‌تر برش دهد. لاجیتک تبلیغ می‌کند که می‌تواند به‌طور خودکار دوربین را روی فردی که صحبت می‌کند متمرکز کند و اگر در محیطی با نور کم یا نور پس‌زمینه هستید، نور را تنظیم کند.

در نهایت، Brio 500 یک مکانیسم نصب مغناطیسی جالب برای مانیتورها دارد. از دو قسمت تشکیل شده است و پایه پلاستیکی استانداردی وجود دارد که برای چسباندن به بالای مانیتور شما مانند معمول طراحی شده است. و سپس خود وب‌کم به صورت مغناطیسی به این پایه پلاستیکی متصل می‌شود. این طراحی به این معنی است که در صورت تمایل می توانید وب کم را 360 درجه بچرخانید. اگر اهل آهن‌ربا نیستید، می‌توانید پایه مغناطیسی را از پایین وب‌کم باز کنید تا یک پایه سه‌پایه استاندارد نمایان شود.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *