فناوری موبایل

وان پلاس و تست دوام OnePlus 10T

OnePlus 10T

وان پلاس که زمانی به عنوان قاتل پرچمدار شناخته می شد، با دوام ناامیدکننده وان پلاس 10 تی و وان پلاس 10 پرو پیش از آن به آرامی خود را می کُشد.

این شرکت در بیانیه‌ای به گجت 360 گفت:

 OnePlus 10T تمام مراحل تست دوام گسترده OnePlus را برآورده می‌کند یا از آن فراتر می‌رود. این شامل یک آزمایش فشار است که در آن دستگاه به حالت تعلیق در می‌آید در حالی که وزن به مرکز آن در جلو و عقب اعمال می‌شود.

OnePlus 10T دارای طراحی مهندسی سازه پیشرفته ای است و می تواند بیش از 45 کیلوگرم نیروی خارجی را در این آزمایش در آزمایشگاه OnePlus تحمل کند.

OnePlus 10T

تست دوام انجام شده توسط زک نشان داد که قاب پلاستیکی گوشی به طور تمیزی تحت فشار فزاینده می شکند. شکست درست در زیر جزیره دوربین اما بالای باتری ها رخ داد. این گوشی توانست کمی بیشتر از وان پلاس 10 پرو مقاومت کند، اما همچنان در همان ناحیه مدل پرو شکست خورد.

این آزمایش به وضوح نشان می دهد که چیدمان داخلی گوشی برای مقاومت در برابر این نوع خم شدن کافی نبوده. و «طراحی مهندسی سازه پیشرفته» برای قبولی در آزمون خمش کافی نبوده است.

من همچنان به شما اطلاع می دهم که OnePlus 10T ذاتاً یک دستگاه عالی است و تست خمشی که Zack انجام داده است در مقایسه با دنیای واقعی می تواند کمی افراطی تلقی شود. از این گذشته، اعمال حدود 45 کیلوگرم نیرو با دست کاری نیست که همه ما به صورت روزانه انجام دهیم.

آیا از OnePlus 10T استفاده می کنید؟ تجربه خودتان را به اشتراک بگذارید

منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *