فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

امکانات واتس اپ بتا برای اندروید

واتس اپ

واتس‌ اپ بتا برای اندروید اکنون از حالت همراه و پیوند به تبلت پشتیبانی می‌کند

واتس اپ اکنون به کاربران بتا اجازه می دهد تا حساب های خود را به یک تلفن ثانویه و یک تبلت اندرویدی مرتبط کنند. آخرین نسخه بتای WhatsApp برای اندروید – نسخه 2.22.24.18 حالت همراه را ارائه می دهد. که به شما امکان می دهد یک تلفن ثانویه را به حساب اصلی خود پیوند دهید. واتس‌اپ به شما امکان می‌دهد تا چهار گوشی اندرویدی را به حساب اصلی خود پیوند دهید. و می‌توانید به تمام ویژگی‌های معمولی WhatsApp و رمزگذاری پیام دسترسی داشته باشید.

حالت همراه با رفتن به منوی گزینه ها در صفحه ثبت نام و انتخاب «پیوند یک دستگاه» از منوی کشویی فعال می شود. این ویژگی در حال حاضر فقط برای برخی از کاربران بتا ارائه شده است، در حالی که عرضه گسترده‌تر زمان بیشتری می‌برد.

آخرین نسخه بتای واتس اپ برای اندروید قابلیت پیوند دادن تبلت اندرویدی را نیز به همراه دارد. این ویژگی در حال حاضر فقط برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است و در گزینه بتای دستگاه‌های مرتبط در بخش دستگاه‌های منوی تنظیمات یافت می‌شود. فرآیند جفت‌سازی ساده است و از طریق اسکن یک کد QR انجام می‌شود.

واتس اپ در نظر دارد با به روز رسانی های بعدی خود، ویژگی های همراه جدید و پیوند به تبلت را برای کاربران بیشتری ارائه دهد.

منبع : gsmarena
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *