بازی های ویدیویی نقد و بررسی

هلیکوپتر و گلایدر به شبیه ساز پرواز مایکروسافت اضافه می شود

microsoft flight simulator

هلیکوپترها و گلایدرها به Microsoft Flight Simulator در 11 نوامبر اضافه می شوند

مایکروسافت در 11 نوامبر هلیکوپترها و گلایدرها را به Microsoft Flight Simulator اضافه می کند. نسخه چهلمین سالگرد این بازی برای دارندگان فعلی یا اعضای Xbox Game Pass رایگان خواهد بود. و برای اولین بار از سال 2006 شامل هلیکوپتر و گلایدر می شود.

یورگ نویمان، رئیس بخش توضیح می دهد: «علاوه بر هلیکوپترها و گلایدرها، ما یک ویژگی اجتماعی بسیار درخواستی دیگر را معرفی خواهیم کرد. یک هواپیمای مسافربری واقعی، ایرباس A-310 پیچیده که تقریباً تک تک دکمه ها همان طور که انتظار می رود کار می کنند.

microsoft flight simiulator

چه چیز هایی در آپدیت جدید Microsoft Flight Simulator وجود دارد؟

نسخه چهلمین سالگرد یک به‌روزرسانی نسبتاً بزرگ برای شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت است. زیرا شامل هفت هواپیمای معروف تاریخی، از جمله بزرگترین هواپیمای چوبی ساخته شده تاکنون است: Hughes H-4 Hercules 1947. مایکروسافت همچنین چهار فرودگاه کلاسیک، 10 فرودگاه گلایدر، 14 بالگرد و 20 ماموریت کلاسیک را از نسخه‌های قبلی Flight Simulator اضافه می‌کند. در مجموع 12 هواپیمای جدید وجود دارد.

پیش از انتشار چهلمین سالگرد، شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت نیز امروز به‌روزرسانی شهرهای آلمان را دریافت می‌کند. که مصادف با Gamescom (برگزاری در کلن) است. این به روز رسانی شامل بهبودهایی در پنج شهر آلمان است: هانوفر، دورتموند، دوسلدورف، بن و کلن.

مایکروسافت از زمان عرضه بازی در سال 2020 به تدریج شهرهای با وضوح بالا را در کنار بهبود عملکرد و حتی توسعه Top Gun به Flight Simulator اضافه کرده است. Microsoft Flight Simulator نیز در اوایل سال جاری در Xbox Cloud Gaming عرضه شد و به دارندگان Xbox One اجازه دسترسی به عنوان را می داد. برای اولین بار.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *