صوتی و تصویری فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

نویزگیر جدید Xbox صدا های اضافی را حذف می‌کند

نویزگیر xbox

نویزگیر جدید Xbox تنفس، کلیک‌ها و موسیقی را در چت‌های بازی حذف می‌کند

اگر دوستانی دارید که دوست دارند به شدت در میکروفون خود نفس بکشند، موسیقی با صدای بلند را در پس زمینه پخش کنند، یا با صدای بلند روی کنترلر خود کلیک کنند. ویژگی جدید نویزگیر Xbox اینجاست تا شما را نجات دهد. دارندگان Xbox Series X و S امروز یک به‌روزرسانی دریافت می‌کنند. که دارای قابلیت نویزگیر در طول چت‌های بازی برای حذف کلیک‌های مزاحم، موسیقی پس‌زمینه و تنفس است.

نویزگیر به طور پیش فرض فعال است، اما مایکروسافت خاطرنشان می کند که روشن یا خاموش کردن آن آسان است. در یادداشت پشتیبانی Xbox توضیح می‌دهد: «اگر می‌خواهید برخی از انواع نویز پس‌زمینه مانند موسیقی را در چت خود حفظ کنید. می‌توانید نویزگیر را نیز خاموش کنید. «فقط راهنما را باز کنید، به چت ها بروید و گزینه ها را انتخاب کنید. در آنجا می توانید نویزگیر را فعال یا غیرفعال کنید.
نویزگیر xbox
نویزگیر Xbox مشابه فیلترهای صوتی Discord’s Krisp و برنامه Broadcast چشمگیر Nvidia است. که به بازیکنان رایانه اجازه می دهد تا نویز پس زمینه را فیلتر کنند.

این به روز رسانی جدید داشبورد ایکس باکس همچنین شامل یک راه جدید برای پیوستن به بازی های دوستان است. مایکروسافت توضیح می دهد: “اکنون دوستانی که کلیپ ها و اسکرین شات های بازی خود را با آنها به اشتراک می گذارید. نه تنها می توانند عکس های شما را تماشا کنند، بلکه می توانند بلافاصله بازی را در دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی خود با بازی ابری شروع کنند.” تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی پخش از یک کلیپ ضربه بزنید و می توانید مستقیماً در مرورگر شروع به پخش کنید. این شبیه به این است که Google Stadia به شما امکان می دهد کلیپ ها را به اشتراک بگذارید و دوستان می توانند به بازی ها بپرند.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

1 دیدگاه

  • بردیا امامقلی زاده 16 شهریور 1401

    چه عجببب‌!!! خیلی زودتر این قابلیت باید میومد 😀

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *