فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

دریافت 19.99 دلار برای نشان آبی Verified توییتر

نشان آبی توییتر

طبق گزارش ها، توییتر شروع به دریافت 19.99 دلار برای نشان آبی Verified خود خواهد کرد

ایلان ماسک شروع به ایجاد برخی تغییرات بزرگ در توییتر کرده است. گزارش شده است که توییتر آبی جدید با برچسب قیمت 19.99 دلار وارد شده است.
این مسیر طولانی و پرفراز و نشیب بود، اما ایلان ماسک بالاخره صاحب توییتر شد. بر اساس گزارش‌های چند رسانه خبری، این معامله پنجشنبه شب رسمی شد. و ماسک اقدامات سریعی را علیه چندین مدیر ارشد اجرایی از جمله مدیرعامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال و رئیس حقوقی ویجایا گاد انجام داد و آنها را از سمت‌های خود رها کرد. اکنون، به نظر می‌رسد تغییرات بیشتری در راه است. و طبق گزارش‌ها، ماسک به دنبال دریافت نشان آبی Verified از کاربران روی پلتفرم است.

این خبر برای اولین بار توسط کیسی نیوتن از Platformer گزارش شد. و طبق گزارش ها، ماسک قصد دارد ویژگی تایید شده توییتر را بخشی از اشتراک پریمیوم توییتر آبی خود کند. این حرکت به کاربران زیادی نیاز دارد که در حال حاضر تأیید شده اند تا در صورت تمایل به حفظ وضعیت خود، در این سرویس ثبت نام کنند. اکنون، با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد این تغییر، به نظر می رسد که توییتر نیز می تواند قیمت Twitter Blue را به 19.99 دلار در ماه افزایش دهد. اگر این اتفاق بیفتد، این تفاوت نسبت به افزایش قیمت اخیر آن بسیار زیاد است.

پس از فعال شدن طرح جدید، آنهایی که در حال حاضر تأیید شده اند می توانند آن را به مدت 90 روز بدون پرداخت هزینه خدمات جدید حفظ کنند. پس از آن زمان، اگر کاربران پرداخت نکنند، نشان تأیید شده از حساب‌هایشان حذف می‌شود. ظاهراً به کسانی که روی انتقال درون شرکت کار می‌کنند گفته شده است. که این ویژگی را تا 7 نوامبر آماده کنند، در غیر این صورت رها خواهند شد. کمتر از یک هفته می گذرد و ماسک در حال حاضر توپ را به روش های بسیار بحث برانگیزی در دست گرفته است. اما با توجه به اینکه خرید توییتر در ابتدا از ابتدای سال آغاز شده بود، احتمالاً این ایده ها مدت زیادی است که به وجود آمده است.

با همه این تغییرات اخیر، برخی در حال حاضر به فکر رفتن به سیستم عامل های جدید هستند. اگر کاربر فعلی توییتر هستید، نظرتان در مورد همه چیزهایی که تاکنون رخ داده است چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

منبع : xda developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *