فناوری گجت

نسل پنجم Echo Dot با شبکه Eero mesh معرفی شد

نسل پنجم Echo Dot

آمازون مدل های جدید نسل پنجم Echo Dot را با شبکه Eero mesh معرفی می کند

آمازون امروز سه مدل جدید Echo Dot، Echo Dot استاندارد، Echo Dot with Clock و Echo Dot Kids را معرفی کرد. این سه مدل اساساً در اکثر موارد یکسان هستند.

Echo Dot استاندارد اکنون دارای یک درایور جدید سفارشی با دامنه کامل است که دارای بالاترین گشت و گذار در بین سایر Echo Dot است و ادعا می کند که صدای واضح تری ارائه می دهد و عملکرد باس را دو برابر می کند در حالی که همان اندازه است.

Echo Dot اکنون دارای یک سنسور دما نیز است که به شما امکان می‌دهد از الکسا بخواهید که فن هوشمند شما را هنگامی که بیش از حد گرم می‌شود روشن کند. همچنین یک شتاب سنج برای فعال کردن حرکات ضربه ای وجود دارد.

مفیدترین ویژگی جدید، شامل شبکه‌های مش است که به لطف Eero، آمازون آن را در سال 2019 خریداری کرد. مدل‌های جدید Echo Dot اساساً به عنوان توسعه‌دهنده‌های بی‌سیم مش برای بهبود عملکرد Wi-Fi در سراسر خانه شما با Eero Built-in عمل می‌کنند. هر واحد می تواند 1000 فوت مربع پوشش به شبکه موجود شما اضافه کند.

آمازون همچنین ویژگی Eero Built-in را به مدل‌های نسل چهارم اکو و نسل چهارم اکو دات اضافه خواهد کرد که اولی آن را در 20 اکتبر و دومی در ماه‌های آینده دریافت خواهد کرد.

نسل پنجم Echo Dot with Clock با مدل استاندارد یکسان است، با این تفاوت که دارای صفحه نمایش ماتریس نقطه ای با چگالی بالا ارتقا یافته است. علاوه بر زمان، زمانی که از الکسا اطلاعاتی می‌خواهید، می‌توانید نام عنوان آهنگ یا هنرمند در حال پخش، آب و هوا، محاسبه یا واحد اندازه‌گیری، زمان رویدادهای تقویم و موارد دیگر را نیز مشاهده کنید.

Echo Dot Kids با Echo Dot استاندارد یکسان است اما در دو الگوی منحصر به فرد، جغد و اژدها ارائه می شود. مشترکین آمازون کیدز پلاس صداهای الکسای جدید مخصوص این دو نوع را نیز دریافت خواهند کرد. یک سال اشتراک Amazon Kids+ و دو سال ضمانت بدون نگرانی دریافت می کنید.

قیمت Echo Dot 50 دلار و Echo Dot with Clock و Echo Dot Kids هر کدام 60 دلار است.

آمازون همچنین نسل دوم مدل Echo Auto را برای استفاده در ماشین شما معرفی کرد. این یک طراحی باریک‌تر دارد و دارای یک پایه چسب جدید برای انعطاف‌پذیری بیشتر در قرارگیری است. قیمت این مدل 55 دلار است.

منبع :
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *