فناوری لپ تاپ

مک بوک پروهای 14 و 16 اینچی مجهز به M2 اپل خواهند شد

apple

ممکن است لازم باشد برای مک بوک پروهای 14 و 16 اینچی 3 نانومتری اپل ممکن است بیشتر از آنچه امیدوار بودیم صبر کنیم. بر اساس پیش‌بینی جدید تحلیلگر مینگ چی کو، مک‌بوک پروهای 14 و 16 اینچی جدید در افق هستند. اما بعید است که پردازنده 3 نانومتری باشند. کو امروز صبح در توییتی نوشت:

تازه‌سازی‌های مک‌بوک‌های حرفه‌ای عالی در سه ماهه چهارم سال 2022 وارد تولید انبوه خواهند شد.

اطلاعات Kuo نشان می‌دهد که آنها «هنوز ممکن است پردازنده پیشرفته 5 نانومتری را بپذیرند». این همان پردازنده ای است که مدل‌های اخیر مک بوک ایر و مک بوک پرو M2 از آن استفاده می‌کنند. اگر درست باشد، این بدان معناست که اولین تراشه‌های مک‌بوک 3 نانومتری اپل که گفته می‌شود اواخر امسال تولید می‌شوند، در این دستگاه‌ها عرضه نخواهند شد.

macbook

گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که اپل برنامه‌هایی برای عرضه مک‌بوک‌های مجهز به M2 Pro جدیدو تراشه‌های M2 Max را در پاییز امسال عرضه کند. دیگران پیشنهاد کرده اند که تراشه M2 Pro از پردازنده 3 نانومتری استفاده می کند (که به نظر می رسد نشت Kuo با آن مخالف باشد).

در حالی که چشم انداز اطلاعات فعلی گیج کننده است، (ما امیدواریم) همه چیز در رویداد راه اندازی اکتبر اپل روشن شود. ما انتظار داریم چند آیپد جدید، از جمله M2 iPad Pro و iPad نسل 10، و همچنین چندین رایانه Mac (از جمله M2 Mac Mini احتمالی) در این رویداد معرفی شوند.

 

منبع: theverge

برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *