تبلت فناوری لپ تاپ

آی‌پدها و مک‌های جدید می‌توانند در ماه اکتبر عرضه شوند

اپل

آیپدها و مک‌های جدید اپل می‌توانند در ماه اکتبر از طریق بیانیه‌های مطبوعاتی به جای یک رویداد واقعی عرضه شوند

برخلاف رویداد آیفون 14، اپل ممکن است برنامه‌های متفاوتی برای آیپدها و مک‌های آینده‌اش داشته باشد. به‌جای میزبانی از سخنرانی‌های اصلی، هر دو خط تولید را از طریق انتشارات مطبوعاتی منتشر کند.

مدل‌های به‌روزرسانی‌شده مک‌بوک پرو ممکن است از M2 Pro یا M2 Max 3 نانومتری برخوردار نباشند. اپل هنوز محصولات زیادی را تا پایان سال 2022 عرضه می کند. و مارک گورمن، مدیر بلومبرگ، معتقد است که موارد زیر در هفته های آینده محقق خواهد شد.

من اخیراً در مورد محصولات باقی‌مانده اپل برای سال 2022 فکر می‌کنم. این چیزی است که به اعتقاد من هنوز احتمال زیادی وجود دارد که قبل از تبدیل شدن تقویم به سال 2023 عرضه شود.

به اندازه کافی عجیب، خبرنامه Gurman’s Power On عرضه ارزان قیمت آیپد 10 را مشخص نکرده است، و از آنجایی که ما چیزهای زیادی در مورد آن می شنویم، تصور می کنیم که در لیست گزارشگران قرار می گیرد. نکته جالب در مورد این پیش بینی این است که به جای یک رویداد فیزیکی، رونمایی ها از طریق اطلاعیه های مطبوعاتی رسمی می شود.

این رویکرد می‌تواند به این معنا باشد که تراشه‌های به‌روزرسانی‌شده مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی، که M2 Pro و M2 Max خواهند بود، ممکن است همانطور که قبلاً گزارش شده بود در معماری 3 نانومتری TSMC تولید انبوه نشوند، بلکه در فرآیند 5 نانومتری تولید شوند.

” بعید به نظر می رسد. اپل ممکن است در نهایت احساس متفاوتی داشته باشد، اما من فکر می‌کنم که این شرکت (در حال حاضر) احتمال بیشتری دارد که محصولات 2022 باقیمانده خود را از طریق بیانیه‌های مطبوعاتی، به‌روزرسانی‌های وب‌سایت خود و جلسات توجیهی با اعضای منتخب مطبوعات منتشر کند – نه از طریق یک آیفون بزرگ. به سبک سخنرانی کلیدی.”

در مورد مدل‌های آیپد پرو، احتمالاً با همان SoC M2 عرضه می‌شوند که به مک‌بوک ایر بازطراحی‌شده انرژی می‌دهد، اگرچه عدم تغییر زیبایی‌شناختی نسبت به مدل‌های 11 اینچی و 12.9 اینچی آینده ممکن است به این معنی باشد که مشتریان M1 iPad خود را حفظ خواهند کرد. حرفه ای تا زمانی که یک به روز رسانی قانع کننده تر مسیر آنها را در آینده زیبا کند.
کمتر از یک هفته تا آغاز ماه اکتبر باقی مانده است، ما خواهیم دید که واقعاً برنامه های اپل چیست، پس با ما همراه باشید.

منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *