پوشیدنی ها فناوری

مقایسه قاب اپل واچ پرو با اپل واچ سری 8

مقایسه قاب اپل واچ پرو با اپل واچ سری 8

طبق مقایسه جدید، قاب اپل واچ پرو با ابعاد 49 میلی متری به طور قابل توجهی بزرگتر از اپل واچ سری 8 است.

اپل واچ پرو با نمایشگر 1.99 اینچی خود، بزرگترین مدل ساعت هوشمند این شرکت خواهد بود. که انبوه مردم را مجذوب خود می کند. آخرین اطلاعات، تفاوت قابل توجهی را بین بزرگترین نوع اپل واچ سری 8 نشان می دهد و این تغییرات به تنهایی به این معنی است که اپل واچ پرو مزایای دیگری نیز خواهد داشت.
قبل از رویداد «Far Out» اپل که فردا به طور رسمی آغاز می‌شود، با انبوهی از افشاگری‌ها و شایعات اپل واچ پرو مواجه شده‌ایم. Sonny Dickson دارای کوچکترین اندازه، 41 میلی متری است. که به اپل واچ سری 8 تعلق دارد و در مقایسه با لوازم جانبی اپل واچ پرو بسیار کوچک است.
مقایسه قاب اپل واچ پرو با اپل واچ سری 8
حتی قاب 45 میلی‌متری در مقایسه با 49 میلی‌متری بسیار کوچک به نظر می‌رسد و دستگاه بزرگ‌تر مزایا و معایب بسیاری را برای دارندگان اپل واچ پرو آینده به همراه دارد. طبق ادعای مارک گورمن از بلومبرگ، مشتریان باید انتظار داشته باشند که تا 1000 دلار برای ممتازترین عضو خانواده ساعت‌های اپل بپردازند. اما معتقدند که خریداران به دلیل اندازه بسیار زیاد این ابزار پوشیدنی از ارتقاء آن منصرف خواهند شد.
جالب اینجاست که در آن خبرنامه قبلی Power On، گورمن هیچ اظهارنظری در رابطه با قیمت بسیار مضحک که مشتریان را دلسرد می کند، بیان نمی کند. در مورد مزایا، اپل واچ پرو دارای باتری بزرگ‌تری خواهد بود. با ارتقاهای دیگر از بدنه مقاوم‌تر که دوام بیشتری دارد تا دکمه‌ای در سمت چپ که ظاهراً قابل تنظیم است.

منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *