سخت افزار فناوری مانیتور

مانیتورهای بازی جدید سامسونگ

Samsung Odyssey G70B

مانیتورهای بازی جدید سامسونگ شامل دسترسی آسان به Xbox Cloud Gaming، Stadia و موارد دیگر است

سامسونگ امروز چهار مانیتور بازی جدید را در Gamescom معرفی می کند و آنها اولین مدل های Odyssey هستند. که دارای Gaming Hub سامسونگ هستند. این قطب بازی دسترسی سریع و آسان به Xbox Cloud Gaming، Google Stadia، Amazon Luna و Nvidia GeForce Now را فراهم می کند.

Samsung Odyssey G70B

Samsung Odyssey G70B و G65B

Samsung Odyssey G70B و G65B هر دو عمدتاً برای بازی‌های رایانه‌ای طراحی شده‌اند. و G70B در هر دو گزینه IPS تخت 27 و 32 اینچی با پشتیبانی از 4K در فرکانس 144 هرتز و 1 میلی‌ثانیه .در رنگ های خاکستری به خاکستری (GtG) در دسترس است. G65B یک مانیتور منحنی (1000R) با زمان پاسخگویی GtG یک میلی‌ثانیه است .و در اندازه‌های 27 و 32 اینچی با پشتیبانی از 1440p در 240 هرتز در دسترس است. سامسونگ اشاره ای نمی کند که آیا G65B IPS، VA یا TN است. اما با توجه به سابقه آن با پنل های منحنی در این اندازه ها، احتمالاً VA است.

Gaming Hub سامسونگ مستقیماً در هر چهار مدل برای دسترسی سریع به خدمات استریم بازی تعبیه شده است، اما ابزار Game Bar جدیدی نیز وجود دارد که به گیمرهای رایانه شخصی اجازه می دهد تنظیمات بازی را مشاهده کنند و زمان پاسخگویی، نسبت صفحه نمایش و حالت های بازی را به راحتی تغییر دهند.

به لطف ادغام پلتفرم هوشمند سامسونگ، حتی می توانید از این نمایشگرها بدون رایانه شخصی استفاده کنید. سامسونگ به دارندگان G70B و G65B اجازه می‌دهد به صورت بی‌سیم به رایانه‌های شخصی یا مک متصل شوند. صفحه آیفون یا آی‌پد را با استفاده از Apple AirPlay 2 منعکس کنند، یا حتی از Samsung DeX استفاده کنند – یکی از نزدیک‌ترین چیزهایی که ما باید از تلفن‌هایمان به عنوان رایانه شخصی استفاده کنیم. اگر فقط می‌خواهید از بازی یا کار خارج شوید، برنامه‌های Netflix و Amazon Prime نیز می‌توانند مستقیماً روی مانیتور اجرا شوند.

سامسونگ هنوز مشخصات کامل، تاریخ عرضه یا قیمت Odyssey G70B و G65B را منتشر نکرده است. سامسونگ می‌گوید این مدل‌های جدید از Q4 در سطح جهانی در دسترس خواهند بود.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *