بازی های ویدیویی نقد و بررسی

فصل جدید فورتنایت اسپایدر-گوئن و کروم گوپی را اضافه می کند

فورتنایت

فصل جدید فورتنایت اسپایدر-گوئن و کروم گوپی را اضافه می کند

فصل جدیدی از فورتنایت در راه است و از کروم پر شده است. امروز شاهد عرضه‌ی Chapter 3: Season 4 برای بازی بتل رویال با نام Paradise هستیم. ماده جدید کروم نامیده می‌شود و به نظر می‌رسد که می‌تواند تقریباً هر چیزی را که لمس می‌کند تغییر دهد. می‌توانید آن را روی دیوارها بپاشید تا درست از میان آن‌ها عبور کنید یا برای مصونیت موقت در برابر آتش و سرعت سریع‌تر آن را روی خود بپاشید.

سایر موارد اضافه شده در این فصل از جمله مکان های جدید، مانند کاندو شناور، و سایر نقاط دیدنی که طبیعتاً با کروم آلوده شده اند. تفنگ‌های تک تیرانداز با افزایش ضربه‌ها و ضرب‌کننده‌های ضربه‌های هدشات، ضربه بزرگی دریافت کرده‌اند. همچنین نوع جدیدی از خزانه وجود دارد که می‌توان آن را با یافتن کلیدهای مختلف در سراسر جزیره باز کرد و به بازیکنان امکان دسترسی به غارت‌های سطح بالا را می‌دهد.

و یک فصل جدید به معنای یک بتل پس جدید است، با تعداد زیادی شخصیت برای باز کردن قفل. برجسته‌ترین بتل پس این فصل، اسپایدر گوئن است و بازیکنانی که پس را خریداری می‌کنند، بلافاصله به پوسته جدیدی به نام پارادایم دسترسی خواهند داشت. از دیگر موارد اضافه شده می توان به یک گربه هیپستر، یک موجود خرس عجیب، یک گرگینه و یک پوست انیمیشن بسیار باحال دیگر اشاره کرد.

این فصل به دنبال حالات خوش قلب Paradise است که در ماه ژوئن و پس از یک رویداد زنده نبرد مکانیکی آغاز شد. آن فصل فورتنایت به ویژه برای یک رویداد متقاطع بزرگ Dragon Ball که به بازیکنان اجازه می داد به گوکو تفنگ بدهند، قابل توجه بود. به نظر می رسد که Fortnite به طور کلی امسال پس از معرفی حالت Zero Build در ماه مارس. تقویت زیادی را دریافت کرده است.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *