مقالات سینمایی

فصل سوم The Witcher تا تابستان 2023 منتشر نمیشود

فصل سوم The Witcher

فصل سوم The Witcher تا تابستان 2023 منتشر نمیشود

زمانی که نتفلیکس در جریان Tudum سال گذشته اعلام کرد که فصل سوم The Witcher در راه است. امیدی وجود داشت که شاید Geralt of Rivia اثر هنری کاویل به موقع برای فصل تعطیلات آینده به صفحه نمایش ما بازگردد و شیاطین را بکشد. متأسفانه، اینطور نخواهد بود، و مقداری انتظار وجود دارد. اما نه به خصوص طولانی.

در حالی که هیچ فیلم جدیدی از فصل سوم The Witcher در ارائه امسال Tudum نشان داده نشد. Cavill و بازیگران آن Anya Chalotra و Freya Allan ظاهر کوتاهی داشتند. تا برخی از هنرهای تیزر را به اشتراک بگذارند. و اعلام کنند که سریال در سال 2023 بازخواهد گشت.

با در نظر گرفتن ارزش اسمی، از هنر تیزر که نمادهای گرگ، پرستو و ستاره ابسیدین. مرتبط با گرالت، سیری و ینفیر را در اقتباس نتفلیکس از The Witcher نشان می‌دهد. چیز زیادی نمی‌توان به‌دست آورد. اما نحوه شکسته شدن مدال گرگ گرالت – یک ابزار جادویی قدرتمند. در هنر می‌تواند نشانه‌ای از تخریب مدال اصلی گرالت در برج پرستو، چهارمین رمان در حماسه ویچر اثر آندری ساپکوفسکی باشد.

مجموعه‌های نتفلیکس، بازی‌های ویدیویی CD Projekt Red و رمان‌های ساپکوفسکی، همه جانوران بسیار متفاوتی هستند. اما اصلاً تعجب‌آور نیست که وقتی تابستان آینده بازمی‌گردد. لحظه‌ای مهم از منبع اصلی تبدیل شدن به یکی از داستان‌های اصلی فصل 3 The Witcher است.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *