فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

آیفون 14 پرو با خروج از اتاق با اپل واچ صفحه را خاموش میکند

صفحه نمایش همیشه روشن

آیفون 14 پرو هنگام خروج از اتاق با اپل واچ صفحه نمایش همیشه روشن خود را خاموش می کند

آیفون 14 پرو بالاخره دارای صفحه نمایش همیشه روشن است. سال ها پس از مشاهده این ویژگی در گوشی های اندرویدی. با این حال، اگر به شما بگویم که این همه انتظار در واقع به اجرای بسیار بهتری نسبت به گذشته منجر شد، چه؟ در آیفون 14 پرو یا پرو مکس شما، زمانی که گوشی را در جیب یا رو به پایین دارید، نمایشگر برای صرفه جویی در باتری خاموش می شود.

با این حال، طبق گفته یوتیوب‌بر آلمانی Felixba، که هفته گذشته برای این رویداد در تئاتر استیو جابز حضور داشت. اگر کاربری اپل واچ را با آیفون 14 یا 14 پرو جفت کرده باشد، آیفون پس از آن صفحه نمایش همیشه روشن را خاموش می‌کند. تشخیص می دهد که کاربر بدون تلفن خود اتاق را ترک کرده است.
آیفون 14 پرو یکی از بهترین پیاده سازی های همیشه روی نمایشگر را دارد و ای کاش اندروید نیز این کار را انجام دهد.
می‌توان فرض کرد که این کار از طریق استفاده از داده‌های مجاورتی که از اپل واچ به آیفون 14 پرو ارسال می‌شود، انجام می‌شود. و این ویژگی به همین شکل مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با این حال، اپل هیچ اشاره ای به این ویژگی در وب سایت خود یا هر جای دیگری نکرده است. اما احتمالاً یکی از بسیاری از ویژگی های صرفه جویی در مصرف انرژی است که نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 پرو به روی میز آورده است.

سری آیفون 14 پرو دارای پنل OLED بهتر و کارآمدتر با نرخ رفرش متغیر است که می تواند در زمانی که کاربر هیچ محتوایی را مشاهده نمی کند تا 1 هرتز کاهش یابد. و همچنین به حفظ باتری کمک می کند. علاوه بر آن، بسیاری از ویژگی‌های دیگر در تراشه جدید A16 وجود دارد که می‌تواند به بهره‌وری انرژی کمک کند.
منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *