فناوری

به روز رسانی های Xiaomi 12T

شیائومی 12T

Xiaomi 12T و 12T Pro 3 به روز رسانی اصلی سیستم عامل، 4 سال وصله امنیتی دریافت خواهند کرد.

Xiaomi 12T و 12T Pro همچنان از اندروید 12 (با رابط کاربری MIUI 13) استفاده می کنند، با توجه به اینکه گوشی های دیگر (از جمله گوشی های خود شیائومی) در حال حاضر منتظر اندروید 13 هستند. با این حال، خبرهای خوبی وجود دارد – گوشی ها از پشتیبانی نرم افزاری برای دریافت خواهند کرد. 4 سال پس از راه اندازی.

این شامل سه به‌روزرسانی اصلی سیستم‌عامل است، یعنی آن‌ها اندروید 15 را به‌عنوان نسخه نهایی سیستم‌عامل خود دریافت می‌کنند (چه کسی می‌داند MIUI در آن مرحله چه نسخه‌ای خواهد بود). همچنین، این گوشی‌ها به مدت 4 سال پس از عرضه، وصله‌های امنیتی دریافت خواهند کرد.

شیائومی چند امتیاز بیشتر برای سری 12T ارائه می دهد. اولاً، دارندگان می توانند یک تعمیر رایگان صفحه نمایش را در 6 ماه اول پس از خرید 12T یا 12T Pro دریافت کنند. و دوم اینکه می توانید در 12 ماه اول خرید، یک تعمیر بدون گارانتی بدون هزینه کارگر دریافت کنید. شما باید شرایط و ضوابط شعبه محلی شیائومی خود را بررسی کنید زیرا ممکن است تفاوت های منطقه ای وجود داشته باشد.

اگر همه اینها وسوسه انگیز به نظر می رسد، باید بررسی ما را برای Xiaomi 12T بخوانید. بررسی ما از 12T Pro به زودی ارائه می‌شود، در حال حاضر می‌توانید ویدیوی عملی را که هر دو را به نمایش می‌گذارد تماشا کنید.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *